Ana SayfaAndroidEkipmansız ev egzersizleri uygulaması indir

Ekipmansız ev egzersizleri uygulaması indir

- Advertisment -

Ev Egzersizleri – Ekipmansız uygulaması, Leap Fitness tarafından geliştirilen kullanıcıların akıllı telefonlardan destek aldığı evde vücut kütlesi geliştirme, kas yapma ve egzersiz yapma uygulamasıdır. Özel hazırlanmış seviye programlarıyla vücudun her yerini çalıştıran idmanlar sayesinde spor aletleri olmadan vücudunuzu istediğiniz forma getirmeniz mümkün.

Ev Egzersizleri uygulaması ekipman olmadan günde 5-10 dakikanızı ayırarak spor yapmanıza olanak tanır. Spor salonuna gitmeden evde nasıl vücut geliştiririm, diye soranlardansanız bu uygulama tam size göre.

Ev Egzersizleri – Ekipmansız özellikleri neler?

Uygulama egzersizleri kolaydan zora olacak şekilde günlere bölerek size aylık programlar oluşturmaktadır. Buradan Tüm vücut , göğüs , karın, omuz ve sırt egzersizlerini uygulayabilirsiniz. Uygulamalar günden güne zorlaşmakla birlikte başlangıç, orta ve ileri seviye olarak kategorize edilmiştir.

Her çalışma alanı içerisinde çeşitli hareketler bulunmaktadır. Bunları yapmak için hazır konumda olmalı ve verilen süre zarfında hareket gerçekleştirilmelidir. Ayrıca zaman gerektirmeyen hareket sayısı da bir sonraki egzersize geçmek için yapılmalıdır.

Uygulamada egzersizlerin nasıl yapılması gerektiği gösterilmektedir ve ses ile kullanıcı yönlendirilmektedir. Eğer hareketi anlamakta güçlük çekiyorsanız sağ üst kısımda bulunan video simgesini kullanarak hareketi daha detaylı inceleyebilirsiniz. Egzersizi tamamladıktan sonra onay işaretine basarak bir sonraki harekete geçebilirsiniz.

Uygulamanın diğer özellikleri

  • Isınma ve gerinme hareketleri sunar.
  • Antreman ilerlemeniz otomatik kaydedilir. Buradan performans analizi yapılabilir.
  • Grafik yöntemiyle kilo eğiliminiz takip edilir.
  • Hatırlatıcı sistemi bulundurur.
  • Video ve animasyonlar ile egzersizin doğru yapılması noktasında kaynaktır.
  • Kilo almak, kilo vermek veya fit görünüme kavuşmak için tercih edilebilir.

Ev Egzersizleri – Ekipmansız ile ilgili sorular

S– Uygulama gerçekten kas yaptırıyor mu?
C– Evet, günde 10 dakika çalışarak uzun vadede kas yapmanız mümkündür. Elbette spor düzenli, dengeli ve sağlıklı beslenme ve dinlenme ile desteklenmelidir.

S– Birden fazla program uygularsam sorun olur mu?
C- Vücudunuz için uygun olduğunu, hazır olduğunuzu ve birden fazla programı uygularım diye düşüyorsanız seçebilirsiniz, ancak kasların dinlendirilmesine, sürekli belirli bölgelerin çalıştırılmamasına özen gösterilmesi gerekiyor.

S– Hangi cihazlara indirebilirim?
C– Google Play Store ve App Store mağazalarını bünyesinde barındıran Android ve iOS (iPhone) cihazlarına uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -