En popüler ve en iyi navigasyon uygulamasını indirin

-sponsor-

Web Browser’daki başarısını mobil cihazlara da taşıyan Yandex firması, geliştirdiği uygulama ve hizmetler ile iOS tabanlı uygulamaları yayımlayan iTunes’te zirveyi korudu. Yandex uygulaması, Navigator adlı navigasyon uygulaması ile iTunes uygulamalarının navigasyon kategorisinde zirvede bulunuyor.

Yandex Navigasyon uygulaması tamamen ücretsiz olup bu zamana kadar iPhone ve iPad için 1 milyon 60 bin kez indirilmiş.  Yandex.Navigasyon Android uygulamalarının yayımlandığı Google Play’de ise 2 buçuk milyondan fazla indirilerek navigasyon kategorisinde önemli bir yere sahip.

Yandex, Navigasyon uygulamasının yanında Yandex.Haritalar (Maps) app ile de büyüklüğünü konuşturuyor. Büyük şehirlerde trafik bilgilendirmesi yapan ve trafik durumunu size sunan Yandex.Haritalar Apple Store üzerinden 190 bin kez indirilirken, bu rakam Android uygulaması yayınlayan Google Play’de 522.000 civarında.

En iyi navigasyon uygulamalası hangisi şeklinde arayış içerisine girdiyseniz Yandex Navigator, yol haritası gösterme uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz. Çünkü Yandex gerçekten konum bulma noktasında kullanıcılara en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.  En çok indirilen diğer navigasyon uygulamalarına aşağıdaki listeye göz atarak erişebilirsiniz.

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz