Ana SayfaAndroidCasper Via Whatsapp doğrulama hatası

Casper Via Whatsapp doğrulama hatası

- Advertisment -

Casper Via kullanıcıları telefonlarına Whatsapp kurmak istediklerinde ” doğrulama hatası ” şeklinde bir hata ile karşılaşıyorlar.

Whatsapp günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi. Hemen hemen herkes tarafından kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp sadece sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla değil, şirketler arası görüşmelerde de aktif olarak kullanılıyor. Tabi ki durum böyle olunca uygulama bir kesimde olmayınca oldukça problem oluyor. Su gibi yaşam kalitemizi düşürüyor ve insanlar bir çok sıkıntı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Bildiğimiz üzere Whatsapp bir yazılım. Ne bir metalden ne de et ve kemikten oluşuyor. Tabi ki yazılımlarında zaman zaman hata vermesi muhtemel. Casper via 8 doğrulama hatası da muhtemel hatalardan bir tanesi. Çünkü sadece Casper Via değil zaman zaman Samsung da doğrulama hatası verebiliyor. Peki doğrulama hatası aldığımız da artık Whatsapp kullanamayacak mıyız? Hayır. Tabi ki bunun bir çözümü olmalı.

Whatsapp doğrulama hatası çözümü

Başlığımızı Caper Via üzerinden açtığımız için bu model üzerinden gideceğim. Öncelikle uygulamayı doğru yerden indirdiğimize emin olmamız gerekiyor. Bunun için uygulamalarınızı Google Play üzerinden indirmenizi tavsiye ederiz. Bunun için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

Casper Via için Whatsapp indir

Whatsapp’ı indirdikten sonra telefonunuza kurulum yapın. Eğer Whatsapp kurulum yaparken doğrulama hatası alıyorsanız bunun sebebi işletim sisteminin güncel olmaması olabilir. Eğer Whatsapp kullanırken doğrulama hatası alıyorsanız bunun sebebi yazılımsaldır. Whatsapp’ı kaldırın tekrar kurun.

Yazılımınızı güncellediniz, Whatsapp’ı yeniden kurdunuz ve hala hata alıyorsanız telefonunuza format atmayı denemelisiniz. Casper Via için Whatsapp doğrulama hatasını ancak bu şekilde giderebilirsiniz. Casper Via nasıl format atılır bilmiyorsanız alttaki linten destek alabilirsiniz.

Casper via format atma

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -