Casper için Whatsapp indir

-sponsor-

Her geçen gün büyüyen Whatsapp uygulaması yeni özellikleriyle göz kamaştırıyor.  500 milyon gibi ütopik rakam sayısınca indirilen Whatsapp  Android, iOS, Smartphone gibi işletim sistemlerine sahip telefonların her iki tanesinden birinde mevcut. Çünkü,  Whatsapp uygulamasını indirdiğimizde, Kablosuz ağ bağlantısı, veri paketi ya da 3G ile – Anında mesaj gönderme

– Sevdiklerimizle görüntülü konuşma

– Onlara text mesajı, yazı ,ses dosyası hatta telefonumuzla ekran görüntüsünü aldığımız resmi (screenshot) bile gönderebiliyoruz.

Ayrıca Whatsapp uygulaması, basit tasarımı ve arkadaş paneliyle istediğimiz kişiye kolayca erişme fırsatı sunuyor.

samsung v4 telefon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casper’in son çıkan telefonu Via V4 ile  de whatsapp deneyimleri yaşamak mümkün. Hatta Casper markalı diğer telefon ve tabletinize de Whatsapp uygulamasını indirebilirsiniz.  Whatsapp programını  Casper VIA A3216, Casper VIA  A3316, Casper VIA V4  modelleri olan telefonunuza ya da Casper VIA Tablet 7”, Casper VIA Tablet 10′ tabletinize ‘indirmek için aşağıdaki linklerden uyumlu olana tıklayın.

Casper VIA- V4 Whatsapp indir

Casper VIA  A3216 için Whatsapp indir

Casper VIA  A3316 Whatsapp indir

Casper VIA Tablet 7′ Whatsapp indir

Casper VIA Tablet 10′ Whatsapp indir

6 Yorumlar

    • Casper Via 7 tablet olarak geçmektedir. Cihazınızda Sim kart bulunmadığı takdirde Whatsapp uygulamasından faydalanamazsınız.

      Sim kart yerleştirdikten sonra indirmeyi deneyin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz