Ana SayfaAndroidKahve Falı Uygulaması indir

Kahve Falı Uygulaması indir [kaave]

- Advertisment -

Android, iOS ve diğer işletim sistemlerini kullanan kullanıcılar için çıkan uygulama sayısı gün geçtikçe artıyor ve işimizin yanısıra eğlence hatta özel hayatımız ile ilgili konularda binlerce uygulama sunuyor. Bugün size bu artan uygulamalardan Kahve falı uygulamasını tanıtacağız. Derya abla uygulamasından farklı bir uygulama, adı Kaave!

kahvefali-kaave fali indir

 

 

 

 

 

 

 

 

Diyelim ki  kahvenizi içtiniz ve aklınıza fal baktırmak geldi. Fakat fal baktıracak bir arkadaşınız yok ya da baktıkları fal bir sallamasyondan ibaret ise gerçek falınızı öğrenmek istiyorsanız Kave Falı uygulaması ( Android ve iOS için) tam size göre. İster gece ister gündüz, ister dışarıda ister evinizde içtiniz Türk kahvesinin fotoğraflarını indireceğiniz Kahve falı uygulamasına gönderin ve fal baktırın. Dilerseniz Whatsapp ve line ile falınızın yorumlarını arkadaşlarınıza gönderin.

Kaave Falı Uygulaması Özellikleri:

– Ücretsiz olan Kahve falı uygulaması ile gönderdiğiniz fotoğraflar binlerce kareye dönüştürülerek detaylı bir şekilde incelenir.

– Kahve falı uygulamasına verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ( Burç, İsim, Diğer Bilgiler ) falınızın doğru çıkma durumu çok yüksektir.

– Her seferinde tekrar bilgi girişine lüzum kalmaz. Kaave falı otomatik tanıma özelliğiyle ikinci bir seferde bilgilerinize ihtiyaç duymaksızın işleme başlar ve kahve falınız için çektiğiniz fotoğrafları hafızada saklı tutar.

– Fal yorumunuzu okumak için Facebook girişi yapmanız ve e-posta bilginizi vermeniz yeterli olacaktır.

Bilgisayar için Kaave falı uygulaması indirmek:

Bilgisayara kahve falı indirmek için herhangi bir programı ihtiyaç yoktur. İster Facebook ile giriş yaparak, ister bilgilerinizi manuel olarak girerek fal baktırmanız mümkün. Kayıta işlemi tamamlandıktan sonra sizden fotoğraf istenir. Çektiğiniz kahve falı fotoğraflarını siteye upload ederek falnızı yorumlatabilirsiniz.

Iphone için Kahve Falı Uygulaması indir

Iphone telefonunuz için kahve falı uygulaması indirmek,yüklemek, falınızı yorumlatmak için aşağıda telefon modelinize uyumlu linke tıklayın.  Kahve falı uygulamasını  iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s, iPhone 3 telefonlarında sorunsuz çalışır.

 iPhone 5s veya 5 için indir

 iPhone 4s veya 4 için indir

 iPhone 3s veya 3 için indir

kahve-fali-samsung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsung için Kahve falı Uygulaması indir

Samsung android işletim sistemine sahip olduğundan kahve falı uygulamasını desteklemektedir. Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerinde sorunsuz çalışmaktadır. Kahve falı uygulamasını Samsung telefonuna indirmek için uyumlu olan linke tıkla.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 Kahve Falı uygulamasını indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini Kahve Falı uygulamasını indir

Samsung Galaxy Kaave Falı uygulamasını indir

Samsung Android Kahve Falı uygulamasını indir

Samsung Ace Kahve Falı yükle.

HTC için Kahve falı uygulaması indir

Kahve falı deneyiminizi Htc telefonunuzda yaşamak istiyorsanız telefon modelinize uyumlu linki alttan bulup  Kaave falı uygulamasını HTC One Max için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için indirebilirsin.

HTC One serisi için Kahve Falı uygulaması indir

HTC Desire serisi için Kahve Falı uygulaması indir

HTC Butterfly için Kahve Falı Uygulaması indir

HTC android için Kahve Falı Uygulaması indir

Tablet için Kahve Falı indir

Tabletler çıktığından beri adeta telefonlarla yarışır oldular. Çünkü tabletler sayesinde uygulamaları kullanmak mümkün. Siz de tabletinize kahve falı uygulamasını yüklemek ve indirip kurmak için tabletinize uyumlu modeli aşağıdaki listeden seçin ve indirin.

Samsung Tab3, Tab2 için Kahve Falı indir

Samsung Tablet için Kahve Falı indir

Ipad Tablet için Kahve Falı indir

Casper Tablet için Kahve Falı indir

Htc Tablet için Kahve Falı indir

Nokia için Kahve Falı Uygulaması indir

Kahve falına bakmak için, Kaave uygulamasını Smartphone işletimli Nokia telefonunuza indirmek için lütfen sabredin. Şuan için Kahve falına bakma programı Nokia telefon için mevcut değildir.

Nokia Kahve Falı indir

BlackBerry için Kahve Falı uygulaması indir

Kaave Falı ücretsiz fal bakma programı Blackberry Z10, z25, q10 ve diğer Blackberry modelleri için mevcut değildir. Kahve falı programı Blackberry telefonunuz için çıktığında sitemizde link ve indirme adresleri güncellenecektir.

Blackberry Kahve Falı indir

General Mobile için Kahve Falı uygulaması indir

Çıkardığı son android telefonla ilgi odağı haline gelen General Mobile Discovery android işletimli telefonunuza kahve falı bakma uygulaması (programı) indirmek için tıklayın.

General Mobile Kahve Falı indir

General Mobile Discovery Kahve Falı indir

Casper Telefon için Kahve Falı indir

Casper Via V4 ve diğer Casper Via modelli telefonunuza kahve falı programını indirmek, Kaave Falı programını yüklemek için tıklayın.

Casper Via Kahve Falı indir

Casper Via V4 Kahve Falı indir

Casper Kahve Falı indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -