Caps yapma uygulaması indir: Caps Yapıcı

-sponsor-

Caps Yapıcı isimli uygulama Windows Phone ve Android işletim sistemine sahip cihazlara ücret ödemeden sahip olabileceğiniz Caps yapma platformudur. Uygulama ile hızlı ve pratik şekilde eğlenceli capsler oluşturmak Caps Yapıcı ile daha kolay. Dilerseniz Facebook, Twitter gibi servislerde hazırladığınız Capsleri paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Sosyal medya sitelerinde oldukça popüler olan Capslerin komikliği ve içinde yatan zekaya dayalı ince espiri kadar hazırlanışı da insanların oldukça ilgisini çekiyor. Zahmetsizce, kolay yoldan caps hazırlamak için bu programı deneyebilirsiniz. Caps yapıcı keps hazırlama uygulamasını indirerek çektiğiniz, galeride bulunan ya da internette gördüğünüz herhangi bir resmin altına kırmızı şerit ekleyebilir, bu şeriti en anlamlı, komik yazılarla süsleyebilirsiniz.

caps-yapma-programi-indir-caps-yapici

Caps Yapıcı uygulaması resim, yazı ve şerit olmak kaydıyla 3 alandan oluşuyor. Böylece Caps hazırlayıcı uygulama ile 3 aşamada capsinizi tamamlıyorsunuz. Dilerseniz boyutlarında, yazı tipinde, arka plan renginde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Capsi paylaşmadan önce ise önizleme yaparak Caps’in akıbetine bakabiliyorsunuz. Android ve Windowsphone işletimli cihazlar için indirebileceğiniz Caps yapma uygulamasını yüklemek için sahip olduğunuz işletim sisteminin üzerine dokunmanız ya da tıklamanız yeterli.

Diğer Caps hazırlama uygulaması: CapsMatic (CapsMatik)

Caps hazırlama programı indir (iOS,Android,Windowsphone)

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz