Ana SayfaİndirFacebook Rooms indir

Facebook Rooms indir

- Advertisment -

Rooms nedir? Ne işe yarar?

Facebook, bünyesi altına yepyeni bir uygulama daha ekledi: Rooms. Facebook’un binevi forumu diyebileceğimiz Rooms uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlara indirebilirsiniz. Rooms’un Android ve Windows Phone için uygun sürümü ise henüz bulunmuyor.

Rooms uygulaması Facebook’ta olanın aksine kimlik bilgilerinizi, isminizi gizleyerek odalarda sohbet edebilmenize, farklı kişilerle konuşmanıza olanak tanıyor. Fikir paylaşımı yapmak, açtığınız odalarda yeni arkadaşlıklar kurmak Rooms ile oldukça kolay olacak gibi görünüyor. Uygulamaya giriş yapmadan önce ilk önce bir kullanıcı adı belirliyorsunuz. Ardından direk odalara bağlanıyorsunuz.

facebook-rooms-indir-download

Uygulamada davet sistemi de bulunuyor. Arkadaşlarımızı Rooms’a davet edip toplu konuşmalar yapabiliyoruz. Bunun yanında odaya arkadaş çağırmak için QR kod sistemini de kullanabilmekteyiz. Facebook Creative Labs’ın içerisinde bulunan uygulamayı iOS cihazlar için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Rooms’un sizin için yarattığı ayrıcalıklardan iPhone ve iPad cihazlarınız ile yararlanabilirsiniz.

facebook-rooms-indir-download-2

Not: Uygulama henüz Beta aşamasında olduğundan Android, Windows Phone, Symbian ve Blackberry OS sürümleri bulunmamaktadır. Ancak yakın zaman içerisinde Google Play, Windowsphone Sanal Mağazasına Rooms’un geleceğini düşünüyoruz. Rooms apk indirmek için henüz Androoid versiyonu yayımlamamıştır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -