Ana SayfaAndroidAndroid için çağrı ve sms engelleme uygulaması Blacklist indir

Android için çağrı ve sms engelleme uygulaması Blacklist indir

- Advertisment -

Android işletim sistemiyle çalışan cep telefonlarınız için rahatsız olduğunuz SMS veya çağrı gönderen kişileri hızlıca engelleyebilirsiniz. Blacklist- Call Blocker, Adından da anlaşılacağı üzere sizi rahatsız eden, sapıklık yapan kişileri engellemek ve kara listeye almak için birebir uygulamadır.

Ücretsiz olarak hizmet veren ve Android cihazlarınız tümüne indirebileceğiniz BlackList Call Blocker’ı istenmeyen aramaları engelleme, istenmeyen mesajları bir daha almamak gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numaramızı üçüncü kişilerce bulan ya da gasp eden kişilerden kurtulmak için BlackList bir ilaç olacaktır. Ya da telefonum numaramızı uygulamalar aracılığıyla ele geçirenlerin reklam amaçlı sağa sola numaramızı dağıtması sürekli rahatsız edilmemize, tacize uğramamıza yol açtığından Blacklist numara engelleme uygulaması bu işi hızlıca halledecektir.

blacklist-call-blocker_1_1215x900

BlackList’in nasıl çalıştığına da göz atalım. Blacklist Call Blocker telefon numaralarının üzerine dayalı bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem aracılığıyla size çağrı atan, arayan ve mesaj atan numaraları kara listeye alarak size tekrar mesaj atmasını, çağrı yollamasını, aramasını engelliyor. Kara listeye numara ekleyebildiğiniz gibi dilerseniz engellediğiniz kişileri buradan çıkarabiliyorsunuz.

Bunun yanında telefon rehberinizde ekli olmayan numaralar, tanımadığınız kişiler ve gizli numara engellemek de Blacklist’in marifetleri arasında yer alıyor. Engellemenin dışında uygulama size başka bir hizmet de veriyor. Kara listedeki engellediğiniz kullanıcı sizi aradığında Blacklist telefonu sessize alıyor ya da isteğinize göre çağrıyı otomatik olarak sonlandırıyor. Blacklist’in son özelliği ise sizi arayan karalistedekilerin verilerini, istatistiklerini size göstermek.

Blacklist uygulamasını Android işletim sistemine sahip hat ile çalışan tablet veya telefonlar için indirebilirsiniz. Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Casper Via, Vestel Venus, Asus Zenfone, Avea InTouch, Turkcell T, Vodafone Smart, Huawei, Piranha, Sony Xperia ve diğer cihazlar için buradan bedava indirebilirsiniz.

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -