Ana SayfaHaberlerAvea TL gönderme

Avea TL gönderme

- Advertisment -

Avea hattı kullanıyorsanız ve lira (kontör) göndermek istiyorsanız yapmanız gerekenler son derece basit. Avea’da lira paylaşımı üç şekilde yapılabiliyor.

İlk olarak Avea’dan Avea’ya lira göndermek için kısa mesajla göndermek istediğiniz numara yazıp boşluk bırakarak göndermek istediğiniz lira tutarını yazın. 9235’e gönderin. Size gelen gönderimi onaylıyor musunuz mesajını ”E” ya da istemiyorsanız ”H” yazarak yanıtlayın ve işlemi tamamlayın.

Örnek: 05556664433 10

İkinci yöntem ise 9235’i aramak. 9235’i arayarak faturalı hat sahibiyseniz 1 TL kesilerek lira gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hattınız faturasız ise 0.89 TL ile ücretlendirilir.

Son yöntem  *100#’yi tuşlayıp işlemler menüsüne girerek sağlanabiliyor.

Bir seferde ne kadar lira gönderebilirim?

Avea kullanıcıları tek seferde karşı tarafa minimum 1 TL ve maksimum 10 TL gönderebilir. Ayrıca bir ay içerisinde en fazla 50 TL lira (kontör) transferi yapabilirsiniz.

Lira paylaşma limiti nereden öğrenilir?

Lira gönderdikten sonra bir sonraki sefere lira gönderimi yapmak için kalan limitinizi öğrenmek istiyorsanız LIMIT yazıp 9235’e göndermeniz yeterli.

Lira göndermenin yanısıra Lira isteyebiliyor muyuz?

Evet, Avea’da diğer hatlar gibi lira istemeniz mümkün. Lira istemek için kişinin numarasını yazın boşluk bırakın ve 9233’e gönderin.

Örnek: 05556664433 10

Türk Telekom lira gönderme ve lira isteme nasıl yapılır?

Turkcell Lira Gönderme

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -