Ana SayfaİndiriPhone için Konuşan Kedi indir

iPhone için Konuşan Kedi indir

- Advertisment -

Talking Tom Cat  diğer bir tabirle Konuşan Kedi Tom sesinizi taklit eden eğlenceli bir uygulamadır. iTunes’te ücretsiz yer alan konuştuklarınızı tekrar eden bu kediciğe türlü eziyetler etmeniz de mümkün. Oyunu açtığınızda Tom’un hemen yanlarında bulunan özellikler sayesinde kediden gaz çıkartmasını isteyebilir, ona süt içirebilir ve sinirlendirebilirsiniz.

Konuşan Kedi ile eğlenceli bir vakit geçirmek, çocuğunuzu güldürmek eğlendirmek istiyorsanız iPhone telefonun tüm modelleri için bu programı indirebilir gülme kat sayınızı daha da arttırabilirsiniz. ( iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s ve iPhone için indirebilirsiniz.)

Konuşan Kedi indirmek için aşağıdaki listeden telefonunuza uyumlu linke tıklayın ve ücretsiz indirebileceğiniz bu eşsiz uygulama ile gülmeye, eğlenmeye başlayın.

iPhone 5 serisi için Konuşan Kedi Tom indir

iPhone 4 serisi için Konuşan Kedi Tom indir

iPhone 3 serisi için Konuşan Kedi Tom indir

Ayrıca konuşan kedi 2’yi de telefonunuza indirmeniz mümkün. Kıyafet giydirme ve puan toplama gibi yeni özelliklerle gelen Konuşan Kedi Tom ( Talking Tom Cat 2) uygulamasının ikincisini indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

iPhone 5 serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

iPhone 4 serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

iPhone 3 serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -