Ana SayfaAndroidAppLock indir

AppLock indir

- Advertisment -

Bir zamanlar bilgisayarlar tüm hayatımızı yönetirken şimdi de tabletler ve akıllı telefonlar olmadan yaşayamaz olduk. Banka hesaplarımızı yönetiyor, iş yerimizin kamerasına bağlanarak gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Maillerimiz, şirket içi ya da özel yazışmalarımızı akıllı telefonlarımızla yapıyoruz.

İş hayatımızda olduğu gibi mobil cihazlarımızı boş zamanlarımızda da aktif olarak kullanabiliyoruz. Ve özel hayatımızla ilgili her şey bir tek yerde depolanıyor, telefonumuz.  Özel resimlerimiz, yazışmalarımız, kişisel bilgilerimiz, özel videolar gibi bize özel bir çok bilgi mobil cihazlarımızda. İş böyle olunca bu cihazların güvenliği de bizi fazlasıyla ilgilendiriyor.

İhtiyacımızı gözeten girişimciler çok geçmeden bu ihityacımıza da cevap verecek uygulamalar geliştirmiş. Ve bunlardan en popüleri şüphesiz AppLock

Android kullanan tabletlerimiz, Samsung, HTC, Samsung Note gibi akıllı telefonların dosyalarına şifre koymaya yarayan AppLock, Google Play’da ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş. Dosya şifreleme, özel dosyalarımızı gizleme, fotoğrafları şifreleme, videoları şifreleme gibi özelliklere sahip olan AppLock daha bir çok güvenlik özelliğini içinde barındırıyor. Telefonumuzdaki özel dosyalarımı nasıl gizlerim, şifre koyarım diyen ve Samsung, HTC, Android dosyalarını şifreleme özelliği arayan kullanıcılar AppLock’u güvenle kullanabilir.

Dosya şifreleme programı AppLock’un özellikleri

  • Video klasörü şifreleme
  • Fotoğraflara şifre koyma
  • Profilleri şifreleme
  • Desen şifreleme özelliği
  • Numara girerek şifre koyma
  • Belirli bir zamanda şifreleme

Şifre koyma programını indirmek için aşağıda ki linkleri kullanabilirsiniz.

AppLock indir

Android için dosya şifrelem programı indir

Samsung için dosya şifreleme uygulaması indir

HTC için dosya şifreleme indir

AppLock şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Bilmiyorum

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -