Ana SayfaİndirAndroid Candy Crush hilesi

Android Candy Crush hilesi

- Advertisment -

Milyonlarca Facebook ve Mobil oyuncuya sahip olan Candy Crush şeker oyunu artık arkadaşlar arasında bir statü halini aldı. Candy Crush Saga oynayan ve arkadaşları ile oyunun skorlarını paylaşanlar skor tablosunda üst sıralarda yer almak için bu güzel şeker oyununa oldukça fazla zaman ayırıyorlar. Duraklarda, bekleme salonlarında hatta derslerde bile Candy Crush Saga şeker oyunu oynayanlar istedikleri skorlara ulaşamayınca alternatif yollar denemeye başladılar.

Candy Crush Saga şeker oyunu hile yapma

Arkadaşlarınız kendi Candy Crush Saga da sizden yüksek puanda ve ileri seviyede yani yüksek level oynuyorlarsa kesinlikle aklınıza hile yapmak gelmiştir. Google arama trendleri servisi Candy Crush Saga hile yapma, Candy Crush Saga Android hilesi, Candy Crush Saga level atlama hilesi gibi aramaların istatistikleri bu isteğin yoğunluğunu gözler önüne seriyor.

Neden hile yapmak istiyoruz?

Candy Crush Saga şekerleme oyunu oynayanlar Candy Crush Saga level atlama, puan kazanma hilesi en çok arkadaşları arasındaki skor çekişmesinden kaynaklanıyor. Hile ile kısa sürede level atlama ya da yüksek skorlara ulaşmak için Candy Crush Saga skor hilesi yapanlar oyundan keyif almak yerine kısa sürede başarılı bir oyuncu görünümü kazanmaya çalışıyorlar. Candy Crush Saga Can hilesi ile de oyuna hile karıştırıyorlar. Özellikle Candy Crush Saga Android hilesi indiren kullanıcıları hileyi Android cihazlarında kullanıyorlar ya da Facebook Candy Crush Saga hilesini Browser üzerinden çalıştırmaya çalışıyorlar. Tam anlamıyla ego ile alakalı olan bu durum bir süre sonra oyundan sıkılmamıza neden olduğu gibi bazı tehlikeler de içeriyor.

Bilgisayar korsanları ve Candy Crush Saga hilesi

Renkli şekerleri ile bize keyif veren Candy Crush Saga biz niyetimizi bozduğumuz zaman bize zarar olarak geri dönebiliyor. Aslında tam anlamıyla masum olan oyunda hile yapmak istediğimizde karşımıza bu talebi fırsata çeviren bilgisayar korsanları çıkıyor. Asılsız Candy Crush Saga hilesi aldatmacaları ile Candy Crush Saga android hilesi ile telefonumuza ya da Facebook Candy Crush Saga da hile yapma isteğimizle bilgisayarlarımıza virüs bulaştırıyor, hesaplarımızı ele geçiriyorlar.

Bu niyetle yazımızı okuyan oyuncularımıza tavsiyemiz hile yalanlarına inanmamanız ve telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı güvenli tutmanız. Yazımızı paylaşarak arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin de bu oyuna düşmesini engelleyebilirsiniz.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -