Android için Retrica indir

-sponsor-

Retrica telefonunuzda çektiğiniz selfieleri, fotoğrafları hiçbir online program ve içi virüs dolu bazı uygulamalara ihtiyaç duymadan düzenlemenizi sağlayan android işletim sisteminde çalıştırılabilen fotoğraf düzenleme ve efekt verme programıdır. Retrica sayesinde fotoğraflarınıza çeşitli efektler verebilir (80 adet 56 ücretsiz 24 ücretli) , fotoğraflarınızın etrafına çerçevelikler koyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

retrica-android-indir-samsung-lg-casper-efekt retrica-android-indir-samsung-lg

Bunun yanında Retrica uygulamasıyla çeşitli resim kolajları( albümleri) oluşturup daha derli toplu bir halde durmalarını sağlayabilirsiniz. İster ön kamera isterseniz arka kamerayla, fotoğrafı çekmeden önce efekt uygulayabileceğiniz resimlerin telefonunuzda yer almasını istiyorsanız bu uygulamaya ücretsiz, hiçbir para ödemeden sahip olabilirsiniz.

Retrica uygulamasını android işletim sistemine sahip telefonların tümü için indirebilirsiniz. Eğer Samsung Galaxy, Tablet, HTC, LG, Sony Xperia, Casper Via (V4), Piranha, General Mobile, ve diğer android işletim sistemine sahip herhangi telefondan birine sahipseniz fotoğraf düzenleme ve efekt verme programına buradan sahip olabilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz