Ana SayfaAndroidAndroid için müzik klibi hazırlama uygulaması indir

Android için müzik klibi hazırlama uygulaması indir

- Advertisment -

 uygulaması sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymadan tıpkı Movie Maker’de video klip hazırlar gibi Android cihazınızda da yeni klipler yaratabilirsiniz. Ücretsiz hizmet sunan ve başarılı bir uygulama olan Match Cut Music Video Editörüyle artık mobil cihaz ve tabletlerde yeni klipler oluşturmak hayal değil. Uygulama basit bir tasarıma ve kolay kullanılabilirlik özelliğine sahip. Bu sayede hiç zorlanmadan hızlı bir şekilde yeni video klipler yapabilirsiniz.

Match Cut Music Video Editör ile nasıl video klip yapılır?

Fotoğraflardan video yapma, video hazırlama, müzikli klipler yapma programı ve uygulaması olarak tanımlayabileceğimiz gereken Match Cut Music Video Editör programında yapmanız gereken işlemler zinciri çok basit. Galerinizden ihtiyaç duyduğunuz fotoğrafları ya da videoyu seçiyorsunuz. Dilerseniz yeni fotoğraf ve video da çekebilirsiniz. Yine basit panele sahip olan Müzik ve video eşleştirme uygulamasından arka fon için müziğimizi seçiyoruz. Ve bekliyoruz. Uygulama geri kalan işlemi kendisi otomatik olarak halledecektir. Sıradan bir şekilde videonun üzerine müziği sürükle ve olsun bitsin tarzında bir uygulama olmayan Cut Music Video Editör programı ile müziği videoya uyumlu halde yerleştirebiliyorsunuz.

video-klip-muzik-yapma-olusturma-uygulamasi-indir-android

Gayet hızlı şekilde çalışan ve profesyonelliği aratmayan müzik video klip oluşturma ve yapma uygulamasında oluşturduğunuz videoları arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Dilerseniz hazırladığınız video klipleri sosyal medya sitelerinde paylaşabilir, Youtube, Facebook, Whatsapp gibi uygulamara yükleyebilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınıza yükleyip hazırladığınız videoya daha detaylı göz atabilirsiniz. Android için indirilebilir durumda olan uygulamayı Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, General mobile ve diğer android mobil cihaz ve tablet için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Cihazınıza ücretsiz olarak yükleyin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -