iOS ve Android için Ninja oyunu indir

-sponsor-

İsmi Mini Ninjas olan, iOS ve Android işletim sistemi için indirilebilen ninja oyunu boş zamanlarınızı eğlenceye ve maceraya dönüştürmek adına bire bir. Hem mobil cihazlarınızda hem de tabletlerinizde oynayabileceğiniz ninja oyunu adından da anlayacağınız üzere minik ninjaları yani bir ninja ekibini ele alıyor.

ninja-oyunu-indir-savasci

Oyunun hikayesine göre bir ejderhanın çok değerli bir hazinesi çalınır. Ejderha ise hazinesini geri almak için ninja ekibine ihtiyaç duyar ve onlardan yardım ister. Ninjalar ise karşılarına çıkan kötü samuraylarla baş ederek ejderhanın sandığını geri almaya çalışır. Masalımız bu şekilde ancak iş göründüğü kadar basit değil.

Macera oyunları içerisinde yer alan ve popüler bir oyun olmaya aday olan küçük ninjalar oyununda toplamda tıpkı Ninja kaplumbağalarda olduğu gibi 4 adet ninja karakteri bulunuyor. Her ninjanın kendine göre farklı güçleri ve özellikleri bulunuyor. Ninjalar ve canavarlarla dolu macera oyununa başlamadan önce dilediğiniz karakteri seçiyor ve ejderhanın sandığını geri almak için amansız bir mücadele veriyorsunuz. Engellerle dolu ve sonsuz bir maceraya sahip olacağınız ninja oyununu oynamak ve indirebilmek için  Android veya iOS işletimli cihaz veya tablete sahip olmanız gerekiyor. Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, ve diğer android cihazlar için ninja oyununu indirmek istiyorsanız  buraya tıklayın. iOS işletimli iPhone, iPad için mini ninjas oyunu indirmek için buraya tıklayın.

ninja-oyunu-indir-savasci-2

Oyun tamamen ücretsizdir. 41 Mb’lık oyun geniş kapsamlıdır. Sıradan ninja oyunlarına pek benzemiyor. Mobilkaynak ekibi olarak söylemeliyiz ki eğer ilk kez karşılaşanlardansanız mutlaka denemelisiniz. Oyun içerisinde arkadaşlarınızla yarışabiliyor, Facebook üzerinden aldığınız puanları kapıştırabiliyorsunuz. Dilerseniz dost olarak düşmanlarınıza karşı savaşabiliyorsunuz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz