Ana SayfaHaberlerZipDial nedir

ZipDial nedir

- Advertisment -

Twitter yaptığı açıklamada ZipDial isimli platformu satın aldığını duyurdu. Pazarlama platformu ZipDial’ın temel işlevi ise arkadaşlarımıza çağrı yaparak onları belirli içeriklere davet etmek. Söylentiye göre Twitter, ZipDial’a 30-40 milyon dolar civarında ücret ödedi ve kesin olarak kendi bünyesine dahil etti.

Dünyanın tüm ülkelerinde aynı anda ortaya çıkan ZipDial, kullanıcıların internet paketinden ve yüksek internet fiyatlardan sıyrılmasını sağlıyor. Uygulama sesli arama, SMS veya uygulama bildirimi şeklinde hizmette bulunuyor. Örneğin; Maç sonuçları, ünlü yıldızların tweetleri, birtakım promosyonlar size çağrı, bildirim veya sms olarak geliyor. Böylelikle internette araştırma yapmaya gerek duymadan olup bitenlerden daha kolay haberdar olabiliyoruz.

Eğer Twitter başarılı adımlar atarsa sosyal medya dünyasında büyük bir farklılık oluşacak gibi görünüyor. Normalde internet en çok araştırma kelimesiyle iç içe. Ancak Zipdial uygulaması yenilikleri ayağımıza getirme, farklı bir şekilde bildirim alma gibi fonksiyonlarıyla Twitter kullanıcılarına kolaylık sağlayabilir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -