Yüz değiştirme uygulaması indir (Android)

-sponsor-

Fat Face eğlenceden hoşlananlar için yüzü değiştirme ve şişmanlatma uygulamasıdır. Binevi efekt uygulaması olan Fat Face yani Şişman Surat uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilen komedi üzerine dayalı bir programdır.

Fat Face uygulamasıyla çektiğiniz ya da telefonunuzda kayıtlı olan fotoğraflara şişmanlık efekti ile komik bir görüntü katabilir, arkadaşlarınızla gırgır geçebilirsiniz. İçerisinde  efektler bulunan uygulamanın kullanımı çok kolay. Fotoğrafı çekiyorsunuz ve ardından Efekt Ekleme bölümünden arkadaşınız ya da kendiniz için beğendiğiniz yüz değiştirme efektini uygulayarak başlıyorsunuz gülmeye.

İki farklı efektin bulunduğu Fat Face uygulamasında ilk değiştirme kişiyi balık etki gösterirken, ikincisi aşırı derecede şişman gösteriyor. Eğlenceli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız, Sosyal medya üzerinde çektiğiniz ve montajladığınız resimleri anında paylaşmanızı sağlayan uygulama ile keyifli saatlerin dibine vurabilirsiniz. Kilo aldırma uygulaması efekti ve düzenleme yani Şişman Surat’ı Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper Via, GM Discovery, Sony Xperia ve diğer Android cihazların tümü için buradan indirebilrisiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz