Ana SayfaNokiaNokia Lumia 730 ne zaman çıkacak?

Nokia Lumia 730 ne zaman çıkacak?

- Advertisment -

Nokia’yı geçtiğimiz yıllarda satın alan Microsoft’un merakla beklenen yeni akıllı cihazı Nokia Lumia 730’un ne zaman çıkacağı belli oldu. Microsoft yeni ürünlerini tanıtmak için basına davetiyeler göndermeye başladı ve akıllarda Nokia Lumia 730 modelli telefonun tanıtılacağı bilgisi tüm medyaya sıçradı.

nokia-lumia-730

Nokia Lumia 730 hangi özelliklere sahip?

2014 yılında 3 farklı telefon çıkaran Microsoft şirketi, Windowsphone 8.1 işletim sisteminin ardından yeni modeller çıkarmaya devam edecek gibi görünüyor. Superman adıyla da bilinen Nokia Lumia 730 teknik ve donanımsal özelliklerinden en çok göze batan kısım kamerası ve ekran kalitesi.

Selfie’ye yani Özçekim’e odaklı bir kamera olan Nokia Lumia 730 ile birlikte en büyük amaç ”En iyi selfie çeken telefon hangisi?” sorusuna ilk cevap olabilmek. Samsung, iPhone gibi cihazlarda karşılaştırdığımızda pek çok modelinden daha iyi kameraya sahip olunacağı düşünülen cihazın ön kamerası 5 megapiksel olacak. Bunun yanında cihazın arka kamerasıyla HD fotoğraf ve video çekimi yapabilmek ve en güzel fotoğraf çeken telefon olması için 20 Megapiksellik kamera yerleştirilecek. HD kalitesinde görüntüye sahip olacak cihazın ekran büyüklüğü ise 4.5 inç boyutunda olacak.

Nokia Lumia 730 ne zaman çıkacak?

Nokia Lumia’nın basına gönderdiği davetiyelere bakılacak olursa 730 modelinin 4 Eylül Salı 2014 tarihindeki tanıtım panelinde, bekleyenlerine ve meraklılarına sunulacağı tahmin ediliyor. Fiyatının ne kadar olacağı konusunda ise herhangi bir bilgi yer almıyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -