Ana SayfaHaberlerYılbaşı Hediyesi Olarak Alınabilecek Akıllı Telefonlar

Yılbaşı Hediyesi Olarak Alınabilecek Akıllı Telefonlar

- Advertisment -

Yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınıza henüz karar veremediniz mi? Sevgiliniz, nişanlınız kız/erkek arkadaşınız ya da eşiniz için bir akıllı telefon satın almak iyi bir seçenek olabilir.

2016 yılında birçok marka yepyeni tasarımlarıyla gündeme geldi. Her bütçe için farklı tasarımların satışa çıkarıldığını söylemek mümkün. Bu sayede bireyler, kendi bütçeleri doğrultusunda bir akıllı telefon alma şansına sahip olabiliyorlar.

Yılbaşında hediye olarak bir akıllı telefon satın almayı düşünüyorsanız öncelikle satın alacağınız kişinin nasıl bir cihaza ihtiyacı olduğu, bir akıllı telefonu hangi amaçlar için kullandığı gibi durumları göz önüne almalısınız. Mesela bir akıllı telefonla genellikle film izlemeyi tercih eden bireyler için daha geniş ekranlı tasarımlar tercih edilebilir. Ya da işi gereği günün büyük bölümünde telefonla konuşmak durumunda kalıyorsa daha yüksek pil ömrüne sahip bir akıllı telefon satın alınabilir. Bu ayrıntılar son derece önemli.

Bir Erkeğe Yıl Başında Hangi Telefon Alınır? 

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy S7 Edge siyah, bir erkeğe yılbaşında alınabilecek en iyi hediyelerden biri olabilir. Tasarımı, rengi ve güçlü performans özellikleriyle teknolojiyle yakından uzaktan ilgilenen her erkeği heyecanlandırabilecek cinsten! Özellikte hediye etmek istediğiniz kişinin satın alacağınız cihazı hangi amaçlar için kullanacağı da önemli. Ancak Samsung Galaxy S7 Edge mobil teknolojinin her alanında üst düzey bir donanım ve performansa sahip durumda.

samsung-galaxy-s7-edge-2-z

Samsung Galaxy S7 Edge’e bir alternatif olarak sunulabilecek LG G4, fiyat-performans analizi yapıldığında son derece uygun bir fiyata sahip. Üstelik hakiki deri arka kapaklı modelleriyle bir erkeğin son derece hoşuna gidebilecek bir görünüme sahip. Bir erkek için alınacağı düşünüldüğünde hakiki deri arka kapaklı renk seçenekleri arasından siyah, kahverengi ve gri tercih edilebilir. Üstelik LG modelleri arasında Android 7.0 Nougat güncellemesi alan birkaç cihazdan biri.

 Bir Kadına Yıl Başında Hangi Telefon Alınır?

Kadınlara hediye alırken iyi bir seçim yapabilmek her zaman zor olmuş. Ancak tabi burada istisnaların da olduğunu unutmayalım. Renk, tasarım, dış görünüm, donanım, performans ve diğer özellikler şeklinde sıralayabileceğimiz tüm ayrıntıları çoğunlukla önemseyen kadınlar, bu telefonun hediye olması durumunda daha da önemseyebiliyorlar.

Bir kadına satın almak için düşündüğünüz cihazların tamamını şimdilik bir kenara bırakın. Samsung Galaxy A7 (2016) pembe rengiyle bu konuda doğru bir tercih olabilir. Teknik özellikleri ve geniş ekranıyla çoğu kadın için uygun bir tasarıma sahip. Cihazla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

samsun-galaxy-a7-pembe

Samsung Galaxy A7’ye daha uygun bir alternatif olabilecek düzeyde bir tasarıma sahip olan HTC Desire EYE, son derece kibar ve estetik bir görünüme sahip. Üstelik fiyatı da oldukça ekonomik. Bütçenizi hiç zorlamadan hayatınızdaki kadını bu eşsiz tasarımla mutlu edebilirsiniz. Ayrıca özellikle kadınlar için üretildiğini de belirtelim.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -