Ana SayfaHaberlerYahoo Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması: Livetext Türkçe

Yahoo Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması: Livetext Türkçe

- Advertisment -

Yahoo, teknoloji dünyası içerisinde uzun yıllardır gerçekleştirdiği başarıları ile ünlü bir şirket durumunda. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında MessageMe’yi satın alan şirket sonrasında kullanıcıların hizmetine sunduğu Livetext uygulaması ile ses getirmişti. Aşamalı bir şekilde tüm dünyaya açılan Livetext mesajlaşma uygulaması Türkçe versiyonu ile karşımızda.

Livetext görüntülü mesajlaşma uygulaması, kullanıcıların canlı olarak cihazlarının kameraları ile görüştüğü esnada mesajlaşması şeklinde tarif edilebilir. Arka planda oynatılan canlı videolar sayesinde bireyler karşılıklı bir şekilde mesajlaşabiliyor. Sesli mesajlaşmanın yer almadığı uygulama bu özelliği ile de oldukça özgün bir şekilde tasarlanmış görünüyor. WhatsApp ve Line gibi anlık mesajlaşma uygulamaları ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Livetext, şu ana kadar başarılı bir ilerleme kaydetmiş durumda. Şu ana kadar Türkiye’de pek yoğun bir kitleye hitap edemeyen uygulama, önümüzdeki aylardan itibaren bu durumu kendi lehine çevirebilecek kapasitede görünüyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun