Whatsapp yeni sürümü indir

-sponsor-

Whatsapp’ın 21 Şubat 2014 tarihinde Facebook tarafından 16 milyar dolara satın alındığını malum hepiniz duymuşsunuzdur. Facebook Whatsapp’ı satın alır almaz çalışmalara başladı ve whatsapp’a yeni uygulanacakları belirledi. Yeni bir güncelleme paketiyle gelen özelliklerle facebook son derece keskin değişikliklere gideceğini duyurdu. Dilerseniz bu olabilecek gerçekleşmesi muhtemel özelliklere göz atalım:

Dürtme işareti: Facebook ile Whatsapp muhtemelen birbiriyle bağlantı içinde çalışması beklenirken, Whatsapp’a facebook’ta mevcut olan dürtme işareti eklenecek.

Ücret: Facebook Whatsapp’ın ilk 1 yıl ücretsiz olup sonraki zamanda yıllık 2$ üzerinden fiyatlandırma sistemi değiştirilebilir. Facebook Whatsapp apk için tek seferliğine indirme ücreti talep edebilir. Whatsapp’ın yeni güncellemesinin ne zaman geleceği kesin olarak bilinmemekle birlikte, ne kadar olacağı konusunda yıllık fiyatı netleşmiş değil.

Ana Sayfa: Whatsapp ektra ve sahip olunanın dışında bir arayüz gelebilir. Arkadaşlarınızın yaptığı güncellemelerden haberdar olacağınız bir ana sayfa mümkün olabilir.

Arkadaş: Facebook’taki arkadaşlarınızı Whatsapp’a aktarma sistemi gelebilir ve daha çok arkadaşınızla numarasına ihtiyaç duymadan konuşabilirsiniz.

WhatsApp’ta yaşanan sorunlar, Tictoc, Viber, Line gibi alternatif mesajlaşma yazılımlarına ve eskiden olduğu gibi SMS’lere yöneltmiş durumda.

Reklam: Reklamsız hizmet politasını savunan Whatsapp şirketinin kararı Facebook tarafından kalıcı olarak değiştirilebilir ve sayfalarda reklamın yer alması gerçeğe dönüştürebilir. Ayrıca Whatsapp’da ilgilendiğiniz konulara göre reklam politikası uygulanacak. Zannedersek bu noktada facebook insanların birbiriyle olan arkadaşlık, ilişki kurma sohbet, arkadaş bulma gibi sosyal amaçlardan ziyade reklam kazancını katlamak niyetinde.

Whatsapp yeni sürüm indirme: Watsap’ın yeni sürümünü indirmek istiyorsanız aşağıdaki modellerin bulunduğu listeden uygun sürüme tıklayın ve android, iOS, OS, windows phone için uygun whatsapp anlık ücretsiz mesajlaşma uygulamasını telefonunuza ücretsiz yükleyin. Telefona whatsapp yüklemek istiyorum diyen mesajlaşmaktan hoşlanan yeni arkadaşlıklar arayan kişiler için ideal bir yazılım. Whatsapp ücretsiz uygulamasını telefonunuza, tabletinize indirmek , ücretsiz yüklemek istiyorsanız istiyorsanız aşağıdaki sahip olduğunuz telefon markası için markanın üzerine tıklayarak indirin.

Whatsapp yeni sürüm indir (for) AndroidNokia, Blackberry, Samsung iPhone HTC LG, General Mobile Discovery (Elite & Lite) ,  Casper Via, Symbian

 

 

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz