Ana SayfaAndroidKakaotalk indir

Kakaotalk indir

- Advertisment -

Kakaotalk on milyonlarca kez indirilen anlık mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. WeChat, Line, Whatsapp ile benzerlik gösteren Kakaotalk ücretsiz Çin kaynaklı bir yazılımdır. Windows phone, Smartphone, Blackberry OS, Android, iPhone, iPad iOS uygulamaları için hazırlanmış olup pek çok farklı özellikler barındırmaktadır.

En iyi ücretsiz mesajlaşma, arkadaş bulma servislerinden biri olan Kakao Talk’ın özelliklerine bir göz atalım.

Neden KakaoTalk?

KakaoTalk’i neden seçmeliyim?  Diğer anlık mesajlaşma programlarıyla kıyasladığımızda, karşılaştırdığımızda ne farkı var diye soruyorsanız:

Arkadaşlarınızla birebir veya grup olarak görüşme fırsatı sunuyor.

Yüksek kalitede ses özelliği ile ücretsiz konuşma imkanı.

Telsiz özelliği ile tuşa basılı tutarak sesinizi kaydedin ve arkadaşınıza bedava yollayın.

Mesajlaşma ikonları 250’den fazla ifadeyle daha eğlenceli bir platform.

Kişiselleştirme özelliği ile profilinize farklı tema uygulayabilirsiniz.

KakaoTalk uygulaması içindeki oyunlarla sıkıntınızı üzerinizden atabilirsiniz.

Ücretsiz sms, görüntü, ses, video ve daha birçok veri dosyasını şifreleyebilir, gizlilik ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Kakaotalk uygulaması iPhone, Samsung, HTC, LG, General Mobile, Nokia Lumia, Blackberry, Casper, Sony Xperia ve diğer Android telefonların tümü için uygundur. Kakaotalk ücretsiz mesajlaşma uygulamasını telefonunuza ücretsiz indirmek, yüklemek ve yeni kız/erkek arkadaşlar bulmak için kayıt olduktan sonra kullanmaya başlamak için üst satırlarda yazılı olan modellerin üzerine tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

iPhone Tablet Tab, Samsung Tablet Tab, Casper Tablet,Blackberry Tablet, LG Tablet, General Mobile Tablet, Casper Tablet, Sony Tablet, Windows Phone Tablet, Nokia Tablet, HTC Tablet ve Android tabletler için indirmek ücretsiz mesajlaşma,konuşma, arkadaş bulma programı olan Kakaotalk’i indirmek istiyorsanız markanın üzerine tıklayarak bedava yükleyin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -