Ana SayfaHaberlerWhatsApp ve Viber İle Trafik İhlallerini Şikayet Edin!

WhatsApp ve Viber İle Trafik İhlallerini Şikayet Edin!

- Advertisment -

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan yeni bir uygulama sayesinde İstanbul’da yaşayan bireyler tanık oldukları trafik ihlallerini WhatsApp ve Viber mesajlaşma uygulamaları üzerinden şikayet edebilecek.

 

 

WhatsApp ve Viber sayesinde artık trafik ihlallerini de şikayet edebileceksiniz. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yeni hizmet sayesinde İstanbul il sınırları içerisinde yaşayan bireyler Trafik Kontrol Komuta Merkezi ile WhatsApp ve Viber üzerinden iletişime geçerek şikayetlerini iletebiliyor. Trafik ihlallerine tanık olan yaya ya da sürücüler   0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 numaraları aracılığı ile WhatsApp ve Viber üzerinden şikayetlerini arz edebilecekler. Trafik ihlali olarak tespit edilen birçok şeyi bu uygulamalar aracılığı ile Trafik Kontrol Komuta Merkezi’ne aktarabiliyor ve cezai işlemin uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun