Ana SayfaNasıl yapılır?Whatsapp sohbetlerini bilgisayara taşıma (Blackberry OS)

Whatsapp sohbetlerini bilgisayara taşıma (Blackberry OS)

- Advertisment -

Whatsapp uygulamasında Windowsphone, iOS ve Android işletim sistemli telefon modellerinde sohbet mesajlarının tümünü bilgisayara taşımak hemen hemen aynı şekilde yapılıyor fakat durum Blackberry OS’ta biraz daha farklı. Aşağıda basit ve kolay adımlarla telefonunuzda bulunan Whatsapp mesajlarını bilgisayara aktarabilmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Whatsapp uygulamasında tüm arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmalar, mesajlaşmaları bilgisayara taşıyabilir, yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

blackberryz10

Whatsapp sohbet mesajlarını bilgisayara nasıl taşıyabiliriz?

  • Whatsapp’ta konuşmalarınızı telefon dışında bir cihaza taşıyabilmek için yapmanız gereken işlem çok da zor değil. Bu problemin üstesinden gelmek ve olası sorun veya hataları sıfıra indirgemek için de bir çaba harcamanıza gerek yok.
  • Whatsapp’ınızı bilgisayara veya tablete taşıyıp Word ya da Metin Belgesinde txt dosyası olarak açmak için kaydetmek veya aktarmak istediğiniz sohbeti seçin. Dilerseniz grup mesajlarını da seçebilir daha fazla mesaj taşıyabilirsiniz.
  • Yalnızca Blackberry OS işletim sistemli modellerde bulunan icon-blackberry simgesine basın.
  • Çıkan seçeneklerden ”Konuşmayı e-postala’yı seçin. Yaptığınız tüm sohbet geçmişi ve konuşmalarınız e-posta paneline eklenecektir. Geriye kalan tek şey e-posta adresinizi girmek ve göndere basmak. İşlem bu kadar kolay ve basit.
  • Artık Whatsapp mesajlarınızı bilgisayarda görüntüleyebilir, yasal işlemler, mahkeme gibi durumlarda kanıt olarak kullanabilir ya da sonsuz bir anıya dönüştürebilirsiniz.
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -