Ana SayfaNe nedir?Whatsapp resimlerim bulanık görünüyor

Whatsapp resimlerim bulanık görünüyor

- Advertisment -

Whatsapp uygulamasını kullanırken, profil resimleriniz net görünmüyorsa, bulanık çıkıyorsa bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir. Whatsapp’ta profil fotoğrafınız bulanık çıkıyorsa ve bir türlü düzeltemediyseniz aşağıdaki adımları uygulayın. Bunun yanında Whatsapp’ta arkadaşlarınızın gönderdiği fotoğrafların bulanık ve net görünmüyor olması da aşağıdaki sebeplerden dolayı olabilir.

  •  Whatsapp’ta profil resimlerinin bulanık görünmesinin çözümü olarak ilk göz atmamız gereken Whatsapp dosyalarının saklandığı MicroSd kart olmalıdır. Eğer hafıza kartınız  bozuksa veya telefon MicroSD kartı görmüyorsa profil resminiz bulanık çıkacaktır.
  • Bunun yanında size gönderilen fotoğraf ya da profil resminizin bozuk ve pikseli düşük olarak görünmesinin bir başka sebebi SD Kart içerisindeki fotoğraflarınızın silinmesi ya da yerinin değiştirilmiş olmasından kaynaklanabilir.

whatsapp

Bilgilendirme: Whatsapp üzerinden fotoğrafı bir defa yüklediyseniz, tekrar indirmeniz mümkün olmamaktadır. Bunun tek çözümü karşı taraftan aynı fotoğrafı tekrar istemeniz olacaktır.

Öneri: Whatsapp uygulaması kullanırken sahip olduğunuz fotoğrafların, videoların ve ses dosyalarının silinmemesi adına hafıza kartında ayrı bir dosya açmanız ve belirli periyodlarla Whatsapp yedeği almanız sizin için son derece faydalı olacaktır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun