Whatsapp’ta eklediğim kişinin profil bilgilerini göremiyorum

-sponsor-

Whatsapp, Facebook’a satıldıktan sonra gizlilik ayarlarında büyük değişiklikler ve güncellemeler olduğundan dolayı kişi Gizlilik Ayarları Özelliği’ni kullanarak;

  1. Profil Resmi
  2. Durum
  3. Son görülme zamanı gibi Whatsapp içi özellikleri gizleyebilmektedir.

Eğer Whatsapp kullanıcısı kendi bilgilerini saklamak için bu ayarları yaptıysa kişinin profil bilgilerini, durum güncellemelerini ve attığınız son mesajı ne zaman gördüğünü öğrenemezsiniz.

whatsapp-indir-yukle-mobil

Ayrıca kişi telefon rehberinde sizi eklemediyse yalnızca sizin telefon rehberi listenizde kayıtlıysa bilgileri göremezsiniz. Eskiden Whatsapp’ta rastgele telefon numarası ekleyip vatsap kız numaraları vesaire bulunabiliyordu. Ancak Whatsapp’ın işi ciddiyete bindirmesi, gelen şikayetler güvenliği daha da arttırdı ve artık önümüze gelen telefon numarasını yazıp Whatsapp’tan istediğimiz insanlarla konuşamıyoruz. Eğer Whatsapp’ta kişilerle sohbet etmek ve bilgilerini görüntülemek istiyorsak hem sizin telefon numaranız karşı tarafın rehberinde bulunmalı, hem de onun telefonu sizin listenizde yer almalıdır.

2 Yorumlar

  1. Onun telefonu sende olmadan da mesajlaşabilirsin ve ayrıca profilini gizlemediyse herkes görebilir ama gizli bir profili görmek istiyorsanız eğer whatsapp web versiyonundan tüm profiller gözüküyor.

  2. Merhaba, telefonum ıphone 6S plus. Kişilerimin whatsapp durum güncellemelerini ne zaman yaptığını göremiyorum. Yani durumu görüyorum ama ne zaman değiştirmiş en son göremiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz