Ana SayfaAndroidWhatsapp nasıl şifrelenir? (Windowsphone, iOS, Android)

Whatsapp nasıl şifrelenir? (Windowsphone, iOS, Android)

- Advertisment -

Whatsapp uygulaması mesajlarınızı, konuşmalarınızı şifreleyecek ve koruyacak şifreleme sistemine sahip değildir. Yani Whatsapp ile yaptığınız sohbetleri kilitlemeniz ve başkalarının görmemesini sağlamanız mümkün değil. Ancak Android, iOS veya Windowsphone işletim sistemli telefon kullanıyorsanız size önereceğimiz 3 uygulama ile Whatsapp uygulamasını şifreleyebilirsiniz.

Dilediğiniz uygulamayı kilitleyen ve telefonunuza girmeye çalışan başka kişilerin uygulamalara girmesini önleyen App Lock uygulamaları sayesinde artık daha güvende olacaksınız. Çok önemli ve sizin için gizli olabilecek mesajlara sahipseniz Uygulama kilitleme programı sayesinde telefon güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Böylece internette, sağda solda, Nasıl gizleyebilirim, nasıl saklayabilirim? Whatsapp mesajlarımı nasıl kilitleyebilirim, koruyabilirim, şifreleyebilirim? şeklinde araştırma yapmanıza gerek kalmaz.

Eğer Android tabanlı Samsung Galaxy, LG, HTC, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile Discovery gibi android telefonlara sahipseniz Kilit (AppLock apk) uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. iOS işletimli iPhone 5S, 4S, 3S kullanıcısı iseniz iTunes mağazasından kolayca ve ücretsiz elde edebileceğiniz Dosyalarımı Kilitle uygulumasını indirmek için buraya tıklayın ve telefonunuza yükleyin. Nokia Lumia kullanıcısı iseniz Windowsphone işletimli Apk Locker uygulamasını indirmek ve ücretsiz olarak yüklemek için buraya tıklayın. Telefon içerisinde sizin için son derece önemli olan (Başta vatsap olmak üzere)  tüm uygulamaları kilitleyin, istediğini şifreyi koyun.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -