Ana SayfaİndirWhatsapp görülmeyi gizleme

Whatsapp görülmeyi gizleme

- Advertisment -

İnternetin akıllı telefonlara girmesiyle beraber teknolojide ciddi değişiklikler yaşandı. Akıllı, android, ios, os, lumia, tablet vs. Bilgisayar hızında telefonlar, tabletler çıkmaya başladı. Tabii orantılı olarak da uygulamalar geliştirildi. Whatsapp da bu uygulamarın en başında geliyor. Whatsapp Türkiye’de o kadar popülerleşti ki sms kelimesi insanların lügatından silinecek gibi görünüyor. Yalnız popülerleşmesinin yanısıra sorunları da ara sıra kullanıcıları çıkmaza düşürebiliyor.

En sık karşılaştığımız sorunların başında ise Son görülme özelliği / rahatsızlığı geliyor. Arkadaşınızla mesajlaşırken gönderdiği mesajı okumak fakat cevap yazmak istemiyorsanız basit işlemlerle bunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Android kullanıcıları aşağıdaki yöntemle son görülme (last seen) özelliğini kapatabilir.

Android için Whatsapp’ta son görülme özelliğini kapatma:

Whatsapp Hile Last Seen programıyla son görülme özelliğini kapatabilirsiniz. Son görülme özelliği sayesinde mesajı okusanız bile karşı taraf görüldü yazısını göremeyecek. Ancak programın bir dezavantajı daha var siz de aynı şekilde karşı tarafın mesajınızı görüp görmediğinden haberdar olamayacaksınız.

Whatsapp Son Görülme Özelliğini Gizleme programını HTC, Samsung, General Mobile, Sony Xperia, Casper, LG ve diğer android telefonlar için aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Son Görülme gizleme programını indir

Programsız görülme özelliğini deaktif etmek için:

Whatsapp’ta mesaj aldığınız zaman uygulamayı açmayın. Cihazınızın internet bağlantısını (Wifi-veri paketi- 3g-2g) kapatın ve mesajınıza böyle bakın. İnternet bağlantınız yokken mesajı cevaplandırın. Daha sonra uygulamayı kapatın ve internet bağlantısını aktif hale getirin. Bu yöntemle internetiniz yokken attığınız mesaj interneti açtığınızda karşı tarafa iletilir ve böylece uygulamaya girseniz bile WhatsApp sizin girdiğiniz zamanı bağlantı olmadığından dolayı kayıt altında tutamaz. İnternet bağlantısını tamamen kesmek için wi-fi’yı veya internet veri paketinizi kullanıma kapatmak yerine telefonunuzu uçak moduna da almanız sizi aynı sonuca götürecektir.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -