Ana SayfaNasıl yapılır?Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor sorunu

Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor sorunu

- Advertisment -

Whatsapp uygulaması en çok indirilen ve kullanıcı sayısı en yüksek anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Line, Tictoc gibi uygulamalarla ile büyük mücadele veren ve zirveden hiç kopmayan Whatsapp uygulamasında ara sıra bazı sorunlar meydana gelebilmektedir.

Whatsapp şimdilerde 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olduğundan bazı zamanlar hatalar vermektedir. Bunlardan en sık karşılaştığımız problem ise Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor sorunudur. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Whatsapp kendi içerisinde güncelleme yapıyor olabilir. Whatsapp yalnızca Türkiye’ye mahsus bir yenileme yapıyor olabilir. Bunlara ek olarak Whatsapp içerisinde bulunan bazı açıklar ve uygulama hataları gideriliyor olabilir.

Bunun yanında ”WhatsApp’ta geçici olarak engellendiniz” hatası ya da uyarısı ile de karşılaşabilirsiniz. Bu sorunun nedeni Whatsapp politikalarını kötüye kullanmanızdır. Eğer Whatsapp kurallarını ihlal ederseniz geçici süreliğine engellenebilirsiniz. Engelden kurtulmak için ise karşınıza çıkan bildirimdeki uyarıya uymanızdır. Whatsapp sizi kalıcı olarak engellemediğinden dolayı bu sorunu çözüme kavuşturmak için yapmanız gereken tek şey beklemek.

- Advertisment -

1 Yorum

  1. ne yapayim ya whatdhap beni yine engelledi nr istiyor ki bendrn anlamadim gitti fena ya.of ya salak sey hrpiniz salaksiniz vallahi offf sizin agzibiza pok olsun ulan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -