Ana SayfaİndirVideoyu tersine oynat - Reverse (Android)

Videoyu tersine oynat – Reverse (Android)

- Advertisment -

Android telefonlar için hazırlanmış Videoyu tersine oynat uygulaması – Reverse, sanki sihirli hareketler yapmış hissi veren şaşırtıcı videolar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Oldukça basit olan bu video editleme uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir, siz de arkadaşlarınızı şaşırtacak videolar hazırlayabilirsiniz.

Android için Videoyu tersine oynat uygulaması nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi bu uygulama çekmiş olduğunuz videoları geri çevirme yani geri sarma konusunda sizlere yardımcı olmakta. Ancak etkileyici bir video hazırlamak istiyorsanız geri çekim videolarınıza basit bir kompozisyon eklemeniz gerekiyor. Mesela bir cismin uzaktan sihirli bir şekilde kendi kendine size gelmesini istiyorsanız bu hareketin videosunu çekerken de tam tersi bir hareket uygulamalısınız. Yani eğer sihirli parmaklarla okus pokus hareketine yer vermek için videonun sonuna bu hareketi ekleyin, video geri alındığında bunu sanki videonun başında yapmış gibi görüneceksiniz.

Videoyu tersine oynatma / çevirme / sarma uygulaması da tam olarak bunun için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Eğer Android kullanıyorsanız uygulamayı Google Play üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Yazımızın sonunda indirme linkine yer vereceğiz.

Videoyu tersine oynat uygulaması hangi cihazlarda kullanabilirsiniz?

Uygulamayı Andorid işletim sistemi kullanan tüm cihazlar için kullanabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus cihazınızın uygulama gereklerine yeterli olmasıdır. Bu gerekler hafıza, işlemci, versiyon gibi özellikler içerir. Uygulama özelliklerine yazımızın sonunda yer vereceğiz. Uygulamayı Samsung için, Lg için, Sony için, General Mobile için, Lenova için, HTC için, Huawei için Vestel venüs ve Android kullanan diğer tüm modeller için indirebilirsiniz.

Boyut: 55 MB
Sürüm:
1.3.9.6

İndir

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -