Ana SayfaAndroidTwitter'a girme programı

Twitter’a girme programı

- Advertisment -

Twitter bildiğiniz üzere hükümet tarafından erişime geçen hafta kapatıldı. İlk önce farklı DNS’ler ile girilebilen twitter sosyal platformunun önü DNS engellemesiyle yine kapandı. Kimisi webproxy kullan dedi, kimisi şu ayarları yap girersin dedi ve işi karmaşıklaştırarak bambaşka bir boyuta taşıdı.

images

Bugünkü yazımızda twitter’a nasıl girileceğini anlatacağım. Yazının girişinde de söylediğim gibi Twitter’a hem telefondan hem de bilgisayardan DNS değiştirerek artık girilmiyor. Ancak size önereceğimiz iki program ile bu mümkün. Birincisi; HotSpot Shield Vpn İkincisi ise: Tor Project. Hotspot Shield ile hem bilgisayardan hem laptoptan hem de mobil akıllı android, ios, blackberry, windowsphone markalı telefonlarınızdan girebileceksiniz. Tor project ise sadece Bilgisayarda çalışan bir uygulamadır.

1-Bilgisayarınız ve telefonunuz için Hotspot Shield Vpn , Yasaklı sitelere özellikle de twitter’a girme programını indirmek için buraya tıklayın.

2-Bilgisayarınız için yasaklı twitter sitesine giriş yapmak ve Tor Project’i indirmek için ise buraya tıklayın. (For PC)

(Twitter’a girmek ve programını indirmek için iPhone, Samsung, Blackberry, HTC, Nokia Lumia, Casper Via, General Mobile, Huwaei (Vodafone, Turkcell, Avea) ve diğer android akıllı telefonlara sahip olmanız gerekmektedir.)

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -