Ana SayfaHaberlerFacebook kapanacak mı?

Facebook kapanacak mı?

- Advertisment -

Twitter ve Youtube sitelerinin kapatılmasının ardından bugünlerde en çok konuşulan şeylerden biri şüphesiz ki Facebook sosyal ağ paylaşım sitesi. Hükümetin aleyhine bazı paylaşımlar bulunan Twitter ve Youtube, Türkiye ile uzlaşmaya varamadığı için geçen günlerde bildiğiniz üzere kapatılmıştı ve şimdi 3 büyüklerden erişilebilen tek site Facebook.

   Eğer facebook kapatılırsa, tekrardan erişim sağlayabilecek miyiz? TİB sadece Facebook’a erişim için sade bir kapatma kararı mı alacak yoksa tüm DNS numaralarını da engelleyecek mi? 

Ülke içinde yaşanan çalkantılardan yola çıkarsak Facebook büyük ihtimalle kapatılacak ve siteye erişme noktasında sıkıntılar yaşayacağız. Hem bilgisayardan hem de tablet ve cep telefonlarından siteye giremeyeceğiz.

Peki bunun bir çözüm yolu var mı?

Elbette var. DNS değiştirmek sizi bayıyorsa, DNS değiştirmenin herhangi bir faydasını göremiyorsanız geriye tek çözüm kalıyor: VPN.  Sizi başka bir makine üzerinde gösteren VPN programlarıyla Facebook’a girmeniz mümkün olacak ve rahatlıkla internet içerisinde kimliğinizi gizleyerek çevrimiçi olarak dolaşabileceksiniz.

spotflux-02-700x4371349252766

İnternette dolaşırken tehditlerden uzak durmanın yolu olan ve tüm yasaklı, engelli sitelere girmede adeta ilaç gibi gelecek bir programla tanışmak ister misiniz?

Hotspot Shield VPN. Bu program ile tüm yasaklı, Tib telekominikasyon mahkeme kararıyla engellenmiş ve kapatılmış sitelere girebileceksiniz. Hotspot Shield en iyi Vpn programlarından biridir. Telefonlarınızda da kullanabileceğiniz bu uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun