Türkiye’nin yeni sosyal ağı Vole!

-sponsor-

Türkiye’nin yeni sosyal ağ platformu Vole aynı zamanda Dünya’nın ilk spor sosyal ağı olma özelliği taşıyor. Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve Android, iOS gibi mobil mağazalarda yerini alan spor sosyal ağı Vole henüz çok fazla bilinmiyor olsa da geliştiricilerinin Pudra bana yeter sloganı ile özellikle Türk kadınlarının gönüllerinde taht kuran kız kıza sosyal ağı Pudra uygulamasının geliştiricileri ile aynı olması heyecan verici.

Vole uygulaması nedir?

Vole Android ve iOS gibi platformlardan telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz bir spor sosyal medya uygulamasıdır. Yukarıda saydığımız işletim sistemlerini kullanan Samsung, LG, Sony, HTC ve iPhone için indirilebilir.

Vole uygulaması ile taraftarlar dilediği spor içeriğini paylaşabilir, başkalarının paylaşımlarını görebilir. Lig hakkında tartışmalara katılabilir, şehrinde derbi öncesi toplanan büyük gruplara katılabilir. Yani Vole sosyal medya uygulaması ile spora yönelik fotoraf, video ne varsa bir arada. Ve ek olarak arkadaşlarınla sohbet edebileceğin harika bir platform.

Vole spor sosyal medya uygulamasını nasıl indirebilirim?

Vole indirmek için telefonunuzun uygulama marketine bağlanmanız ve vole diye aratmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı ücretsiz olarak telefona indirebilir ve yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz