Tubazy Müzik indir

-sponsor-

Android cihazlara internetten şarkı indirmek telif hakları ve diğer çeşitli nedenlerden dolayı zorlaşmaktadır. Bunun yanında Google Play Uygulamaları arasında yer alan müzik indirme uygulamalarının bir çoğu politikalara uymadığından mağazadan kaldırılmaktadır. Tüm bunlara rağmen sizlere sunacağımız Android telefon ve tablet için şarkı indirme uygulaması bulunuyor: Tubazy Müzik – MP3 Dönüştürücü.

Tubazy Müzik, gelişmiş bir arayüze sahip olmakla birlikte kullanıcıların farklı kategorilerde şarkı indirme, video izlemelerine imkan tanıyan bir platformdur. Spotify benzeri bir görünüme sahip olan uygulama farklı sunuculardan dilediğiniz şarkıları çekerek yüksek ses kalitesinde dinlemenize imkan tanıyor. Uygulama içi playlist sayesinde diğer şarkılara geçmek bir hayli kolay. Ayrıca müzik çalar üzerinden geri gitme, ses ayarlama ve paylaşma da mümkün.

Tubazy Müzik özellikleri

Tubazy çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere iki türlü müzik dinleme keyfi sunuyor. Yani kullanıcılar veri tasarrufu etmek ve şarkıları telefonlarında tutmak için Youtube üzerinden mp3 indirme yapabiliyor. Yine şarkı kütüphanesine ek olarak mp4 formatında video indirme gibi bir avantaja da sahipler. Tubazy Müzik indir 1

Tubazy yalnızca mp3 indirme programı olarak tasarlanmış olmaktan ziyade müzik ve video formatında tüm içerikleri bünyesinde barıdnıran bir platform haliyle hizmet vermektedir. Memoo Müzik, Şarkı Evreni, MyT Müzik ve Jumbo Müzik uygulamalarına benzer formatta olan Tubazy kullanımı oldukça kolaydır.

İnternetsiz şarkı dinleme ve Youtube’dan şarkı indirmenin en basit ve kolay yolunu arayan kullanıcılar tercihlerini Tubazy’den yana kullanabilirler. Tubazy uygulamasının özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Mp3 indirme ve İnternetsiz müzik dinleme
  • Müzik değiştirme, ileri alma aracı,
  • Dinleme ve izleme listeleri hazırlama,
  • Video izleme playeri

Tubazy Müzik nasıl indirilir?

Tubazy Müzik, Android cihazlar için indirebileceğiniz mp3 dönüştürme, Youtube müzikleri ve videoları izleme, video indirme uygulamasıdır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden güvenli indirmeyi başlatabilirsiniz.

Bilgi: Tubazy müzik uygulaması Google Play Store’dan kaldırılmıştır. Gerekçesi ise bu tarz programların Google kurallarına uygunluk göstermemesidir. Aşağıda bulunan linkte yardımcı apk indirme sitesi olan apkpure üzerinden güvenli indirme gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için yorum bölümünü kullanın.

Android için indir

4 Yorumlar

      • Market adresi sürekli değiştiği için, direk app urlsi veriyoruz. Şuan konuda verdiğiniz url çalışmayan bir sürüme ait. Lütfen gerekli değişiklileri yapınız.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz