FoxPlay Nedir? Nasıl İndirilir? Fox Play Hakkında Herşey

-sponsor-

FoxPlay, Fox TV bünyesinde olan ve dijital ortamda hizmet vermeye başlayan film ve dizi izleme platformları arasında yer almaktadır. 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Fox TV’nin internet kolu olan FoxPlay, Netflix benzeri bir tasarımla geliyor.

Günümüzde TV yayın kuruluşları dijital ortama geçmeye başladı. PuhuTV, BluTV gibi dizi ve film seyretme platformlarına bir yenisi daha eklendi: FoxPlay. Uygulama henüz faaliyete geçmese bile nasıl bir görünüme sahip olacağı ve hangi hizmetleri vereceği noktasında bazı ipuçlarına sahibiz.

FoxPlay nedir?

FoxPlay, Fox kuruluşunun bir parçası olan online dizi, film, belgesel, çizgi film ve diğer içerikleri Fox Play hesap ile izlemeye olanak tanıyan platformdur. FoxPlay dünya genelinde pek çok ülkede hizmet vermektedir ve platformun Türkiye ayağı da yakın zamanda faaliyete geçecektir.

FoxPlay televizyon, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar için ortak kullanılabilen online içerik seyretme sistemi olarak düşünülebilir. FoxPlay hakkında bilinenler kısıtlı olduğundan FoxPlay ücretli mi ücretsiz mi bilinmiyor. Muhtemel olarak FoxPlay’in reklamsız versiyonu için kullanıcılar ücretli abonelik satın almak durumunda kalacak. Bir ihtimal ücretsiz için reklamlı FoxPlay kullanmak veya içeriklerin yalnızca bir bölümünü izleyebileceğimiz bir hesaba sahip olmak durumunda kalabiliriz.FoxPlay Nedir? Nasıl İndirilir? Fox Play Hakkında Herşey 5

FoxPlay’de TV’de yayımlanmayan dizilerle kullanıcı çekmek amaçlanıyor. Bu dizilerin başında ise 4N1K geliyor. Daha çok gençlere yönelik olan 4N1K dizisini izlemek için FoxPlay üyeliğine sahip olma şartı koşuluyor. Bunun yanında FoxPlay’de yayımlanan dizilerin Fox TV ile eş zamanlı hareket etmeyeceği, 4N1K’nın çok sonraları televizyonda yayımlanacağı konuşuluyor. Elbette 4N1K’nın TV’de hiç gösterilmeme gibi bir durumu da söz konusu.

FoxPlay nasıl kullanılır?

FoxPlay’in, çoklu platformda hizmet veren, telefon, tablet, bilgisayar ve televizyonlarda kullanılabilen bir uygulama olacağı düşünülüyor. Henüz FoxPlay’in Android, iOS, WebOS, Tizen, Windows, MAC ve diğer işletim sistemleri için indirebileceğimiz bir uygulaması olmadığından bu noktada aktaracağımız bilgiler sınırlı.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uygulamanın BluTV veya Netflix benzeri bir görünüme sahip olacağı ve içerisinde çok sayıda dizi, film ve diğer izlenceleri barındıracağı düşünülüyor. Ayrıca Fox TV’de yayınlanan eski dizilerin veya özel yapımların FoxPlay’de olacağı tahmin ediliyor.

FoxPlay ne zaman çıkacak?

FoxPlay, 4 Mart 2019 tarihi itibariyle kullanılabilir durumda. Kullanıcılar web adresi üzerinden veya mobil uygulamalar aracılığıyla FoxPlay’i kullanmaya başlayabilir.

FoxPlay ücretli mi?

FoxPlay platformu kullanıcılara ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. FoxPlay’e 4.99 TL karşılığında aylık abone olan kullanıcılar film, dizi ve diğer içerikleri reklamsız izleyebiliyor. FoxPlay ücretsiz indirmek ve kullanmak isteyenler ise reklamlı seçenek üzerinden bu isteklerini gerçekleştirebiliyor.

FoxPlay’de hangi içerikler olacak?

FoxPlay, Fox TV kanalının resmi uygulamasıdır. Bu noktada Fox TV’nin anlaşmalı olduğu ve bünyesinde barındırdığı tüm diziler, filmler, çizgi dizi ve filmler, belgesel ve diğer çeşitli içerikler FoxPlay’de yer alacak. Kullanıcılar tüm bu içerikleri sahip olduğu pakete göre yüksek çözünürlükte izleyebilecek. Yine pek çok dünyaca ünlü diziler FoxPlay’de olacak. Kullanıcılara bu yönde altyazılı izleme ve çoklu dilde izleme gibi seçenekler sunulacak.

FoxPlay Nedir? Nasıl İndirilir? Fox Play Hakkında Herşey 6

FoxPlay nasıl indirilir?

FoxPlay indirme bağlantısı şu an için mevcut değildir. Fox firması tarafından FoxPlay’e yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Uygulamanın yayımlanmasıyla birlikte sitemizde gerekli indirme bağlantılarını paylaşacağız. Bunun yanında “FoxPlay ücretli mi, ücretsiz mi, ne kadar, FoxPlay indirim, FoxPlay’de yayınlanan diziler neler, FoxPlay ne zaman başlayacak, FoxPlay dizi ve film listesi” gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Android için indir iOS için indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz