Ana SayfaİndirTrafik durumu öğrenme programı indir

Trafik durumu öğrenme programı indir

- Advertisment -

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cep Trafik uygulaması sayesinde işe giderken, dışarı çıkarken, Taksim’e, Mecidiyeköy’e giderken artık trafikten haberdar olmanız mümkün. İBB çıkardığı uygulamayla İstanbulluları düşünmüş ve trafikte arabanızla rahatça ulaşım sağlamanız için bu uygulamayı çıkarmış. Trafik programı sayesinde internet konumları araştırarak nerde ne kadar trafik yoğunluğu olduğunu öğrenebilirsiniz. Android, ios, os ve windows phone işletim sistemleri için indirilebilen yol trafik durumu öğrenme programının pek çok özelliği mevcut.

Anlık trafik bilgisine ulaşmada işinizi kolaylaştıracak bu program ile istediğiniz bölgenin trafik kayıtlarına, kamera görüntülerine ulaşmanız mümkün. İnternet bağlantısı sayesinde çalışan uygulama ile trafikte son durumun nasıl olduğunu kolay ve rahat bir şekilde tek dokunuşla öğrenebilirsiniz. İstanbul Trafik durumu öğrenme programı ile İstanbul’daki ilçelerin tamamını hakkında yol erişimi bilgisine sahip olabilir hız durumu, yoğunluk durumu, sıkışıklık durumu gibi bilgileri tek dokuşla görebilirsiniz. Ayrıca haritadan kalabalık durumunu öğrenmek için renklerden faydalanabilirsiniz. Yeşil trafiğin seyrek, kırmızı ise dolu olduğunu gösterir. Navigasyon ve GPS programına benzeyen bu uygulama daha gelişmiştir.

Telefonunuz için Yol durumu öğrenme programını indirmek için telefon modelinize uyumlu bağlantıya aşağıdaki listeden bularak tıklayın.

Nokia Symbian için Yol durumu bilgisini, trafik durumunu öğrenme programı olan İBB yazılımını indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Nokia Symbian için Yol durumu programı indir

Nokia Windows Phone 8 için yol durum bilgisini, trafik yoğunluğunu öğrenmek için telefonunuza uyumlu aşağıdaki linke tıklayın ve yol trafiği programını ücretsiz indirin.

Nokia Smartphone Yol durumu programını indir

Nokia Ovi için yol trafik durum bilgisini öğremek istiyorsanız sis uzantılı yol trafik durum bilgisi programını, telefon sıkışıklığını ve telefon üzerinden mobese telefona ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Nokia Ovi için Yol durumu programını indir

Samsung Galaxy, Samsung Lite, Samsung Ace ve diğer Android işletim sistemine sahip İBB yol trafik durumu öğrenme, sorgulama programını indirmek, yol sıkışıklığını öğrenme programını android telefona yüklemek için tıklayın.

Samsung Android için Yol durumu programını indir

HTC desire, HTC max, HTC one, HTC mini ve diğer HTC android işletimli telefona sahipseniz yol durumunu öğrenmek istiyorsanız telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve yol durumu öğrenme programını telefonunuza ücretsiz yükleyin.

HTC telefonu için yol durum programını indir

iPhone 5s, 5, iPhone 4s, 4 ve iPhone 3s,s itunes telefon modelinize uyumlu yol programını indirmek trafik durumunu öğrenmek istiyorsanız İBB cep telefonu uygulamasını uyumlu telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

iPhone telefonu için yol durum programını indir

Casper ve General Mobile

Casper Via V4 ve diğer telefon modelleri için ve General Mobile Discovery için yol durum programını indirmek istiyorsanız, trafik yoğunluk durumunu ve işten dönerken, evden çıkmadan önce, gezmeye, ziyarete, eşe dosta uğramadan önce trafik sıkışıklığını ve yoğunluğunu kontrol etmek istiyorsanız aşağıda telefon modelinize uyumlu linke tıklayın.

Casper Via için yol durumu programını indir

General Mobile Discovery için yol durumu programını indir

Tablet

Tabletinize yol durum takip programını indirmek yol trafiğini öğrenmek hangi ilçelerde ne kadar yoğunluk olduğunu öğrenmek istiyorsanız tabletinize uyumlu linke tıklayın.

Android tablet için yol durumu indir

iPad tablet için yol durumu indir

 

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -