Ana SayfaİndirTelefona Okey indir

Telefona Okey indir

- Advertisment -

Okey Türklerin en çok sevdiği oyunların başında gelir. Hemen herkes ya bir kez oynamıştır ya da ismini duymuştur. Artık teknolojiyle okey oyununun birleşimi akıllı android,ios,os ve windows phone telefonlara taşındı ve ortaya yepyeni bir format çıktı. Tanıtacağımız okey uygulamalarıyla ister online ister internetsiz okey oynama şansına sahip olacaksınız.

bilgisayar-okey-telefon-mobilkaynak

Okey oyunun ilk sürümlerinden Ahoy Games‘in çıkardığı zevkli ve üstün yapay zeka özelliğine sahip olanı tanıtacağız. Gelişmiş zeka sayesinde taş bekleme derdine girmeden dilediğiniz kadar okey oynayabilirsiniz. Multitouch desteğiyle okey oyununu dokunarak çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Taş çekmek, taşları sıralamak, per oluşturmak ve taş atmak dokunmatik oyun özelliğiyle işinizi çok kolaylaştırıyor. Full HD grafikler ve yüksek kaliteli animasyon özellikleri de oyunu çekici kılan bir diğer yanı. Yakında Online versiyonu çıkacak olan okey oyunu bilgisayara ve robot telefona karşı oynamak için aşağıdaki linklerden Samsung, HTC, General Mobile Discovery, Casper ve diğer telefon modelleriniz için okey indirmek istiyorsanız uyumlu modelin linkine tıklayın.

mobilkaynak-okey-oyunu-indir

 iPhone iOS için  Okey oyunu indir

 Samsung Android için  Okey oyunu indir

 HTC Android için  Okey oyunu indir

 Nokia Smartphone için Okey oyunu indir

 General Mobile Discovery için  Okey oyunu indir

Casper Via için Okey  oyunu indir

 Tablet Android için Okey oyunu indir

iPad Tablet için Okey oyunu indir

Okey oyununu online oynamak istiyorsanız şanslısınız. Okey’in online sürümleri de mevcut. Bugün size en çok indirilen okey oyunlarından biri olan Çanak Okey ve Nokia için farklı ve en çok indirilen online Okey uygulamasını tanıtacağız. Her iki oyun da grafikleriyle ve dokunmatik oynama özelliğiyle gönüllere taht kuruyor. Online masa açarak okey oyununu kullananları davet edebilir, okey oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Samsung, iPhone, HTC, Nokia, General Mobile, Casper akıllı telefonlarda oynanabilen bu eşsiz okey oyununu oynamaz için telefonunuza uyumlu linki aşağıdan seçin ve indirin.

 iPhone iOS için Online Okey oyunu indir

 Samsung Android için Online Okey oyunu indir

HTC Android için Online Okey oyunu indir

Nokia Smartphone için Online Okey oyunu indir

General Mobile Discovery için Online Okey oyunu indir

Casper Via için Okey Online oyunu indir

Tablet Android için Online Okey oyunu indir

 iPad Tablet için Online Okey oyunu indir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -