Ana SayfaNasıl yapılır?Tinder hesap silme ve hesap dondurma nasıl yapılır?

Tinder hesap silme ve hesap dondurma nasıl yapılır?

- Advertisment -

Tinder, en çok tercih edilen ve sevilerek kullanılan çöpçatanlık uygulamaları arasında yer almaktadır. Tinder kullanıcıları eşleşme denilen kendine özgü bir yöntemle bir araya getirerek kişilerin iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Popülaritesi günden güne artan ve daha çok kullanıcıya hitap eden Tinder, pek çok kullanıcı için yeni arkadaşlar bulma ve boş zamanları eğlenceye dönüştürme anlamında tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kimi kullanıcılar için de Tinder bir sonu teşkil etmektedir. Tinder her nasıl yeni kullanıcılar kazansa da kimi kullanıcılar “Tinder uygulamasını silme, hesabı silme veya geçici olarak kapatma” seçeneklerini düşünmektedir. Eğer siz de Tinder uygulamasını kullanmaya son verme, kalıcı olarak hesap silme veya geçici olarak hesap kapatma gibi bir niyet içerisindeyseniz bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Hiçbir uygulama kullanıcı kaybetmek istemez. Tinder da bu isteğe sahip uygulamalar arasında ve kullanıcılara bu noktada 2 yöntem sunmaktadır. Artık çeşitli nedenlerden dolayı “Tinder kullanmak istemiyorum. Hesabımı silmek istiyorum.” diyorsanız Tinder hesap silme veya dondurma yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Tinder uygulamasını silmek hesabınızın silinmesini sağlamaz bu yüzden Tinder’i silmeden önce hesabınızı kapatmalı veya gizlemelisiniz.

Tinder’da hesap dondurma işlemi yerine “Profili geçici olarak gizleme”, hesap silmek için ise “Hesabı sil” seçenekleri bulunmaktadır. Tinder’da bu işlemleri gerçekleştirmek için size uygun olan yöntemi aşağıdan belirleyerek gerekli adımları takip edin.

Tinder hesabı nasıl gizlenir?

Tinder hesabı gizlemek, Tinder’i bir süre boyunca kullanmak istemeyen, hesap dondurmanın alternatif yolunu arayan ve görünür olmayı kaldırmak isteyenlere yöneliktir. Hesabınızı geçici olarak saklamak için “Keşfet” aracını kullanmanız gerekiyor. Keşfet’i kapatmak Tinder’da eşleşme almanızı önler.

  • Tinder uygulamasını başlatın.
  • Profil simgesine basın.
  • Ayarlar > Keşfet’e gidin.
  • Keşfet’i kapalı konuma getirin.

Not: Tinder’da keşfeti kapatmak önceki eşleşmeleri kaldırmaz ve eşleşilen kişilerle mesajlaşmaya devam etmek mümkündür.

Tinder hesabı nasıl silinir?

Tinder hesabı uygulama üzerinden silinebilmektedir ve kullanıcının tüm bilgileri sistemden kalıcı olarak kaldırılmaktadır. Tinder’i tamamen silmek istiyorsanız işlemin ilk ayağı olan hesap silme adımını aşağıdan gerçekleştirin.

  • Tinder’i başlatın.
  • Ana ekran’da bulunan profil simgesine basın.
  • Ayarlar’a gidin.
  • Ekranı en aşağı kaydırın ve “Hesabı sil”e basın.
  • İşlemi onaylayın.

Uyarı: Tinder Premium kullanıcıları hesabı silmeden önce “Premium üyeliği sonlandırma” işlemini uygulamalıdır. Tinder Premium aboneliği uygulama veya hesap silinse bile devam edeceğinden Tinder Plus veya Tinder Gold abonelikleri mutlaka kapatılmalıdır. Tinder abonelik kapatmak için aşağıdaki yazımızı inceleyin.

Tinder Gold ve Tinder Plus abonelik nasıl iptal edilir?

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun