Ana SayfaAndroidTemple Run 2 indir

Temple Run 2 indir

- Advertisment -

Temple Run 2, sonsuz koşu oyunları akımının başlamasını sağlayan ilk sonsuz koşma uygulamasıdır. Imangi Studios firması tarafından hazırlanan sonsuz koşu oyununda amacımız karakterimizle ölmeden en yüksek puanı almak ve önümüze çıkan tüm altınları toplamak.

İlk sürümünde milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen ve severek oynanan Temple Run 2 oyunu, sonsuz koşu oyununun birincisine göre daha canlı grafikler ve farklı karakterler içeriyor. Yine eskisinde olduğu gibi peşimizdeki gorilden kurtulmaya, önümüzde engelleri aşmaya ve oyun içindeki güçlendiricileri kullanmaya çalışıyoruz.

temple-run-2-apk-android-ios-windows-phone-2

Oyunda yandığımızda eğer elmasımız varsa bu elmaslar karşılığında oyuna kaldığımız yerden devam ediyoruz. Oyun içi sesleri ve görsel dinamik grafikleri ile en iyi sonsuz koşu uygulamalarından biri olan Temple Run 2 oyununu Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemiyle çalışan tablet veya telefonlara ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Temple Run 2 sonsuz koşma ve gorilden kaçma oyununu Android işletim sistemiyle çalışan akıllı cihazlara indirmek istiyorsanız buraya gidin. Nokia Lumia akıllı cihazlar için Temple Run 2 indirmek için buraya dokunun. Eğer iOS tabanlı iPhone veya iPad’e sahipseniz yükleme yapmak için buraya gidin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -