Telefondan kupon yapabileceğiniz en iyi Andorid uygulamaları

Google Play şans oyunlarını kaldırdığından beri online kupon yapmak bir dert haline geldi. Bilgisayardan iddaa sitelerine girip kupon yapmak mümkün ancak telefondan iddaa oynamak için herhangi bir uygulama indiremiyorsunuz.

Android sadece iddaa programlarını değil diğer tüm şans oyunlarına karşı bir savaş açtı ve marketinden bu tür uygulamaların indirilmesine yasak getirdi. Hal böyle olunca popüler tüm iddaa siteleri uygulamalarını apk olarak piyasaya sürdü. Android’in açık kaynaklı yapısı bu tür programları indirmemize ve telefona kurmamıza olanak sağlıyor. Siz de aşağıdaki apk iddaa programlarını Android için telefonunuza yükleyerek telefondan maç yapabilir, canlı maç sonuçlarını takip edebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde bankadan para yatırma ve para çekme de mümkün.

Bu yazıda neler okuyacağız?

1Nesine apk indir

yapabilirsiniz. Maç sonuçlarını ve tiyoları da görebileceğiniz
uygulamayı apk olarak indirmeniz gerekiyor. İndir butonuna bastığınızda nasıl indireceğinizi de detaylı olarak göreceksiniz.

Ücretsiz İndir

Uygulamaların hepsini Android işletim sistemi kullanan Samsung için, LG, Sony ve General Mobile telefonlar için indirebilirsiniz. Apk yükleme işlemi bazen güvenliğiniz için sakıncalı olabilir. Bunun için uygulamalar altındaki açıklamaları detaylıca okuyun.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz