Ana SayfaAndroidTelefon ve tablet için internet hızlandırma uygulaması indir

Telefon ve tablet için internet hızlandırma uygulaması indir

- Advertisment -

  İnternet ve 3G hızını Faster Internet 2X uygulaması ile arttırın

İnternetini hızlandırmak ve daha hızlı internete sahip olmak isteyen Android kullanıcıları Faster Internet 2X uygulamasını mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirebilirler. Telefon ve tablet ile uyumlu olan ve ücret ödemeden kullanabileceğiniz Faster Internet 2X uygulamasını indirerek; kolay kullanımından faydalanıp daha hızlı bir internet ile sürf yapmak mümkün.

2 Kat daha hızlı internet vaad eden 2G, 3G ve 4G bağlantı türlerinde kullanabileceğiniz uygulama ile mobil operatörünüzün verdiği hız sınırına kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Normalde mobil  cihazların internet ayarları yüksek hıza göre değil stabilite durumuna göre hazırlanmaktadır. Bu da internetten tam performans elde edemememize yol açmaktadır. Faster Internet uygulaması cihazınızda yeniden yapılandırma sağlar ve TCP/IP, DNS Flush ve diğer internet ayarlarında düzenlemeler yaparak internete daha hızlı ve donmadan bağlanmanızı sağlar.

internet-hizi-arttirma-faster-internet-2

Telefonunuzun internet sinyali çekim gücünü arttıran uygulamanın sizi sevindirecek bir özelliği daha bulunuyor. Faster Internet 2x indirerek telefonunuzun çekmediği yerlerde konuşabilmeniz mümkün. Hem internet sinyali hem de konuşma noktasında işinize yarayacak bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. İnternet hızını arttırmanın yollarını arayan kullanıcılar Faster Internet 2X’i indirebilirler.  Uygulama Rootlu ve Rootsuz cihazlarda kullanılabiliyor. Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere Faster Internet 2X’i buradan indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

- Advertisment -

2 YORUMLAR

  1. Rıdvan bey hangi işletim sistemini kullanıyor sunuz? Android için mi yoksa ios yani iphone için mi hızlandırma programı indirmek istiyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -