Ana SayfaAndroidTelefon temizleme programı indir (Clean Master)

Telefon temizleme programı indir (Clean Master)

- Advertisment -

Dünyada en çok indirilen (50 milyon) Clean Master telefon temizleme binevi virüs programı ile telefonunuzdaki gereksiz dosyalardan kurtulabilir, işlemcinin daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Clean Master en iyi yardımcı 10 geliştirici arasında yer alır ve ödüllü bir uygulamadır.

Android telefonlar için kullanılabilen Clean Master akıllı telefon temizleme programı sayesinde artık telefonunuzun performansı daha yüksek ve telefonunuz daha hızlı olacak.  Clean Master telefon temizleme virüs programı özellikleri:

Clean Master telefonunuzdaki oyunların ve whatsapp, line, facebook mobil gibi uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlar.

Hafıza arttırma ve görev sonlandırma gibi fonksiyonları barındırır. Yani tek dokunuşla telefon kanatlanır. :)

Aşırı derecede yer kaplayan ve haberdar olmadığınız ön bellek dosyalarını, tarayıcı geçmişinizi temizler. Telefon hafifler.

Kişisel bilgilerinizin kayıtlı olduğu uzantıları barındırdığınız dosyaları ortadan kaldırır ve gizlilik koruma konusunda endişeleriniz azalır.

Telefon hafızasındaki uygulamaları hafıza kartına taşıma özelliği ile telefonun işlemci hızında artış, kasma, donma gibi sorunlarda azalma olur.

clean-master-app-indir

 

 

 

 

 

Clean Master Özellikler:

Telefonunuzun işlemci, doluluk durumuyla ilgili size raporlar ve istatistikler sunar.

Sabit Clean Master Widget ile ram durumunuzu gözlemlemenize olanak tanır.

Bir telefon uygulamasının gizli amaçlarından bir tanesi telefonunuzu ön bellek ile doldurarak android akıllı telefonun ömür süresini azaltır. Son derece ciddi olan bu olay karşısında güvenliğinizi en üst düzeye taşımak ve telefon süresini uzatmak için Clean Master telefon temizleme programı yani Clean Master virüs programı tam size göre. Ayrıca telefon belleğini şişiren, pil ömrünü tüketen, telefonun yavaş çalışmasına sebep olan ve Ram’i fazla meşgul eden programlar ve dosyalardan arınmak, Clean Master programını akıllı android işletimli telefonunuza indirmek için lütfen sahip olduğunuz akıllı telefonu aşağıdaki listeden seçin ve uyumlu modele Clean Master telefon temizleme programını ücretsiz indirin.

clean-master-mobilkaynak-android

Samsung

Clean Master telefon temizleme uygulamasını Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerinden birine sahipseniz indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde telefonunuzu temizlemek, hızlandırmak için uyumlu modele tıklayın.Clean Master programını Samsung için indirin.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 Telefon temizleme programı indir indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini Telefon temizleme programı indir

Samsung Galaxy Telefon temizleme programı indir

Samsung Android Telefon temizleme programı indir

Samsung Ace Telefon temizleme programı yükle.

Tablet

Clean Master uygulamasını Android Kit Kat, Android 4.2.2 Jelly Bean uygulamalı tabletlerinize ücretsiz bir şekilde sorunsuz indirebilir tabletinizi tehlikelerden korumanın yanında hızlandırabilirsiniz. Clean Master programını tabletinize yüklemek ve indirmek için uyumlu olan linke tıklayın.

Samsung Tab3, Tab2 için Telefon temizleme programı indir

Samsung Tablet için Telefon temizleme programı indir

Casper Tablet içinTelefon temizleme programı indir

Htc Tablet için Clean Master indir

Tablet için Clean Master indir

HTC

HTC One Max için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için Clean Master telefon temizleme programını ücretsiz indirebilir, telefonunuzu Clean Master ile koruyabilir, kişisel bilgilerinizi çaldırmadan internette güvenli gezintiler yapabilirsiniz. Clean Master  indirmek için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve indirin.

HTC One serisi için Clean Master indir

HTC Desire serisi için Clean Master  indir

HTC Butterfly için Clean Master  indir

HTC android için Clean Master  indir

General Mobile

General Mobile Discovery içinClean Master telefon temizleme uygulamasını indirmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayın. General Mobile Discovery ile Clean Master programını kullanarak telefon ram arttırma, telefonun gereksiz dosyalarını silme programına sahip olabilirsiniz. Clean Master indirmek ve telefon hafızasını arttırmak için uyumlu linke tıklayın.

General Mobile Discovery Clean Master  indir

General Mobile Android Clean Master  indir

General Mobile Clean Master  indir

Casper

Clean Master uygulaması Casper Via serisinin tümü için indirilebilir ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Casper marka telefonunuza Clean Master telefon temizleme uygulamasını indirmek telefonunuzu güvenlik altına almak için, ve Clean Master programını kullanmak için android marka modelinize uyumlu linke tıklayın.

Casper VIA- V4 için Clean Master  indir

Casper VIA  A3216 için Clean Master  indir

Casper VIA  A3316 için Clean Master  indir

Casper VIA Tablet 7′ için Clean Master  indir

Casper VIA Tablet 10′ için Clean Master  indir

Telefon temizleme uygulaması Clean Master 5.8.8 apk indirmek için buraya gidin.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -