Ana SayfaAndroidClash of Clans indir

Clash of Clans indir

- Advertisment -

Supercell firmasının uygulamalarından biri olan Clash of Clans en çok indirilen strateji-aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Amaç kurulu olan klan (ittifak) ile karşı oyuncuyu mağlup ve köyünü yerle bir etmektir. Clash of Clans uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra arkadaşlarınızla oluşturacağınız takım sayesinde daha güçlü olun ve önünüze çıkan tüm köyleri Clash of Clans taktikleri ile yağmalayın.

5 üzerinden 4.6 puan alan ve oynanmaya aday uygulamaların başında gelen Clash of Clans uygulamasının özelliklerine bir göz atalım.

+ Köyünüzdeki binaları ve kaleleri geliştirme.

+ Tüm dünyadaki oyuncularla birlikte oyna ve uygulayacağınız stratejiler ile puanlarını çalma şansı.

+ Klan ( İttifak ) kurma özelliği ve dünya lideri olma şansı.

+ Birden fazla seviye (level) yükseltme (arttırma) özelliği.

+ Köyünü savaşlara karşı savunabilme. ( Top, bomba ve diğer silahlanmalarla köyünü kurtarabilme)

+ Goblin Kralı ile savaşma şansı.

Clash of Clans uygulamasını sadece iOS ve android işletimli uygulamaya indirebilirsiniz. Samsung, iPhone, Blackberry, Nokia, HTC, Casper ve diğer marka telefonlarınıza indirmek Clash of Clans uygulamasını telefonunuza yüklemek ve oynamaya başlamak için modelinize uygun sürümü aşağıdaki listeden seçin.

iPhone

Clash of Clans uygulamasını iPhone’a indirmek ve yüklemek, Yeni bir klan kurmak ve tüm köyleri fethetmek için, askerlerinizi toplayıp dünyaya hakim olmak için lütfen telefonunuzun modeline uyumlu indirme linkine tıklayın.

iPhone 5s için  indir

iPhone 5 için  indir

 iPhone 4s için   indir

 iPhone 4 için  indir

 iPhone 3s için  indir

 iPhone 3 için  indir

Samsung

Clash of Clans uygulamasını Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerinden birine sahipseniz indirebilirsiniz. Oyunun ilk adımlarını öğrenmek ve taktikler geliştirmek için hile yapmadan oynamak için telefonunuza uyumlu linke tıklayın.

Samsung Galaxy S4, S3, S2  indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini  indir

Samsung Galaxy  indir

Samsung Android  indir

Samsung Ace  yükle.

Nokia

Nokia Lumia, Nokia 920, Nokia Lumia 525, Nokia Lumia 625 ve Diğer Lumia Modelleri için; Nokia Smartphone işletim sistem sahipleri ve Symbian için Clash of Clans programını ücretsiz indirebilir, Kablosuz ağ bağlantısı yoluyla arkadaşlarınız ile Clash of Clans’i ücretsiz indirebilirsiniz. Nokia için şuan mevcut bir sürüm yoktur. Windows Phone 8 için Clash of Clans uygulaması geldiğinde sitemizde duyurulacaktır. Clash of Clans’in Windows Phone’da yer alması için imza toplanmaktadır. Ne zaman çıkacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur.

Nokia Lumia için  indir

Nokia Smartphone için  indir

Nokia Windows Phone  indir

Nokia Akıllı Telefon için  indir

Blackberry

Clash of Clans oyununu oynamak ve   Blackberry Q5, Blackberry Curve, Blackberry, BoldBlackberry Q10, Blackberry Z10 ve Blackberry diğer modelleri için indirmek istiyorsanız OS işletim sistemli telefonunuza uygun modeli seçin ve indirin. Blackberry için Clash of Clans uygulaması mevcut değildir. Sitemiz Clash of Clans uygulaması için zamanı geldiğinde güncellenecektir.

BlackBerry Q10 için indir

BlackBerry Z10 için  indir

BlackBerry Q5 için  indir

Blackberry Curve için  indir

BlackBerry Akıllı Telefon için indir

Tablet

Clash of Clans uygulamasını Tabletinizde kullanmak Clean Master programı ile telefonunuzu temizledikten sonra hızlı bir şekilde Clash of Clans uygulamasını indirmek ve klan kurup köyleri fethetmek için tabletinize indirin ve yükleyin.

Samsung Tab3, Tab2 için indir

Samsung Tablet için indir

Htc Tablet için  indir

Ipad Tablet için  indir

Casper Tablet için  indir

Tablet için  indir

HTC

HTC One Max için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için Clash of Clans oyununu ücretsiz indir. Clash of Clans indirmek için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve indirin.

HTC One serisi için Clash of Clans indir

HTC android için indir

HTC Desire serisi için indir

HTC Butterfly için indir

General Mobile

General Mobile Discovery için Clash of Clans uygulamasını indirmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayın. General Mobile Discovery ile Clash of Clans programını kullanarak klan oluşturabilir arkadaşlarınızla aynı cephede savaşarak köyleri fethedebilir, zaferinizle karşı takımın puanlarını çalabilirsiniz.

General Mobile Discovery indir

General Mobile için indir

General Mobile Android indir

Casper

Clash of Clans uygulamasını Casper akıllı telefonunuza indirmek ve Clash of Clans uygulamasını telefonunuza indirip dağları taşları delmek, amuda kalkmak için indirin.

Casper VIA- V4 için Clash of Clans   indir

Casper VIA  A3316  indir

Casper VIA  A3216 için  indir

Clash of Clans Hilesi var mı?

Clash of Clans oyunu için hile indirmek istiyorsanız yanlış adrestesiniz. Ayrıyetten diğer gireceğiniz siteler de yanlış adres olacaktır. Clash of Clans uygulaması için herhangi bir hile programı, altın programı yoktur. Hile indirme sitelerine gidip hesaplarınızı ve kişisel bilgilerinizi çaldırmamak adına lütfen bu konuda araştırma yapmayın. Bizden size küçük bir tavsiyedir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -