Ana SayfaİndirTeamviewer uygulama indir

Teamviewer uygulama indir

- Advertisment -

Teamviewer, erişilebilirlik araçlarındıran biri olup diğer cihazları akıllı telefonunuz üzerinden yönetmenizi, uzaktan erişim sağlamanızı ve uzaktaki bir cihazla bağlantı kurmayı sağlamaktadır. Bulunduğunuz yerden sadece internet bağlantısı gerektiren uygulama üzerinden telefondan bilgisayara bağlanma, telefondan telefona ve telefondan tablete bağlanmak mümkündür.

Teamviewer yıllardan beri bilgisayarlarda en çok kullanılan uzaktan yönetim uygulamalarından biriydi. Kendini geliştiren ve yakın zamanda mobil uygulama çıkaran Teamviewer mobil cihaz kullanıcılarına pek çok avantaj sunuyor. Bu avantajların en başında ise sanki bilgisayarın karşısında oturuyormuş gibi istediğiniz cihazla bağlantı kurup uzaktan kontrol etmek geliyor.

Teamviewer’i hangi alanlarda kullanabilirim?

Diyelim ki arkadaşınızın cihazında bir sorun çıktı veya bir şeyi nasıl yapması gerektiğini bilmiyor. Tarif ediyorsunuz, resimli anlatımla vs. gösteriyorsunuz ancak yine de problemi çözemiyor. Bu durumda her iki cihaza da Teamviewer yüklemek işi halletmenizi sağlayabilir. Buna benzer olarak telefondaki veya bilgisayardaki dosyayı kendi cihazınıza aktarmak, bilgisayar ve kişi yönetimini sağlama, ekran paylaşımı ve uzaktan kontrol etme, gerçek zamanlı ses ve video iletimi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Teamviewer ile karşı tarafa nasıl bağlanırım?

Mobil cihaz ekran paylaşımı yapmak için bağlanmak isteyen kullanıcı bu uygulamayı, bağlanılacak cihaz ise “Teamviewer QuickSupport” indirmelidir. Quicksport uygulamasını yükleyen kişi size ID ve şifre bilgisini göndermelidir. Teamviewer uygulamasını başlatıp karşı tarafın yolladığı ID ve şifreyi girdiğinizde iznin sağlanması durumunda bağlantı kurabilirsiniz.

Teamviewer benzeri uygulamalar neler?
-VNC Viewer
– Microsoft Remote Desktop
– Remote Link gibi uygulamalar Teamviewer gibi çalışan, benzer araçlar arasında yer almaktadır.

Teamviewer ile hangi cihazlara bağlanabilirim?
Teamviewer kullanılarak mobil cihazdan Windows, Mac OS, Linux, sunucuya, Android’i çalıştıran telefon ve tabletlere bağlanılabilir.

Teamviewer güvenli mi?

Teamviewer’da bağlantı kurulduğunda 256Bit AES oturum şifrelemesi, 2048 Bit RSA Anahtar değişimi güvenlik protokolleri uygulanmaktadır. Bunun yanında kullanıcı bağlantı kurduğunda sizden habersiz dosya aktarımı yapamaz, yapması durumunda ekranınızda bir uyarı gelir.

Diğer özellikler:

  • Hafıza kullanımı görüntüleme (günlük, haftalık, aylık, özel)
  • Bilgisayarlara ve kişilere bağlantı yönetimi,
  • Müşterilerle ve iş arkadaşlarıyla sohbet desteği,
  • Dosya transfer etme veya indirme (İki yönlü çalışma)

Teamviewer ile ilgili sorunlarınızı yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -