Ana SayfaAndroidSubway Surfers İndir

Subway Surfers İndir

- Advertisment -

Temle Run’dan sonra popülerlik kazanan kovalamaca oyunlarından olan  Subway Surfers çok kısa sürede mobil oyun pazarında zirveye oturdu. Tren yolunda bekçiden kaçarak altın toplamaya çalışan kahramanımız aynı zamanda kaykay, zıplayan ayakkabı, roket gibi bir çok araç ile daha uzun yol gitmeye çalışıyor. 

Tren yolunda bekçiden kaçan çocuk oyunu olarak bilinen Subway Surfers çocukların yanı sıra yetişkinlerin de keyifle oynadığı bir oyun. Android, Windows Phone ve iOS’a uyumlu bekçiden kaçma oyununu telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunun özellikleri

Tren yolunda vagonlara sprey ile grafiti yapan kahramanımız bir bekçi tarafından kovalanmaya başlıyor. Subway Surfers’de kahramanımız bekçiden kaçarken bir çok engel ile mücadele etmek zorunda ve koşarken aynı zamanda çok sayıda altın toplaması gerekiyor. Çünkü bu altınlar ile satın aldığı bazı araçlar onun bekçiden daha iyi kaçmasını, vagonların üzerinden atlamasını ve daha çok altın toplamasını sağlıyor. Oyunun marketinden kazandığınız altınlar ile kaykay, roket, ayakkabı yanı sıra kız karakter de alabilirsiniz. Eğer karakterinizden sıkıldıysanız diğer karakterler ile oyuna devam edebilirsiniz.

Subway Surfers hile

Subway Surfer’in şuan geçerli bir hilesi yok. Eğer vagonların arasında koşturmakta herhangi bir hile yapmak istiyorsak bizce oyun oynamaya biraz ara verin. Çünkü oyunda hile yapma ihtiyacı genel olarak anlamsız bir hırstan kaynaklanır. Oyun keyif alınmak için oynanırken puan hilesi yapmak, para hilesi yapmak bize oldukça anlamsız geliyor.

Subway Surfers ücretsiz indir

Subway Surfer for iphone

iPhone

iPhone için Subway Surfer, iPhone 3, iPhone 3s, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c modellerine uyumludur. Ancak oyun grafikleri yüksek olduğu için iPhone 4 ve altı modeller için ara ara kasabilir. iPhone için Subway Surfer  indirmek ve kurmak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için Subway Surfer indir

Samsung

Samsung için Subway Surfer, Samsung’un Android işletim sistemi kullanan hemen hemen her model için uyumludur. Ancak Samsung S2, Samsung S3, Samsung Note ve Samsung Note 2 ile Subway Surfer oynamak daha keyifli olacaktır. Subway Surfer’i Samsung için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

Samsung için Subway Surfer indir

Nokia

Nokia Lumia için, Windows Phone için ve Symbian için vagonların arasında koşan çocuk, bekçiden kaçan çocuk oyunu Subway Surfer indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanın. Telefonunuzun uygun olduğu linke tıklayarak ücretsiz Subway Surfer indirebilirsiniz.

Windows Phone için Subway Surfer indir

Symbian için Subway Surf versiyonu şuan yok ancak çıktığı zaman yazımızı güncelleyeceğiz.

Android

Andorid için Subway Surfer indir. Android için Subway Surfer’ı HTC, Huwai, Turkcell T40 gibi telefonlarda kullanabilirsiniz. Aşağıdaki uygun linki kullanarak Andorid Subway Surfer ücretsiz indirebilirsiniz.

HTC için Subway Surfer indir

Huwai için Subway Surfer indir

Turkcell T40 için Subway Surfer indir

Tabletler

Samsung tablet için Subway Surfer ya da iPad nesilleri için Subway Surfer indirmek için uygun işletim sistemini seçmeniz gerekiyor. Eğer Samsung Tablet için Subway Surfer oynayacaksanız Android kısmından, iPad için Subway Surfer oynayacaksanız İOS yani iPhone için olan bölümden indirebilirsiniz.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -