Ana SayfaHaberlerSony'den Heyecan Verici Haber: Until Dawn Remake PS5 ve PC İçin Geliyor!

Sony’den Heyecan Verici Haber: Until Dawn Remake PS5 ve PC İçin Geliyor!

- Advertisment -

Sony’nin son PlayStation State of Play etkinliğinde duyurduğu Until Dawn remake, Supermassive Games’in 2015 tarihli popüler korku oyununu PlayStation 5 ve PC platformlarına taşıyacak. Ballistic Moon tarafından geliştirilen bu yeniden yapım, Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanarak oyunculara daha etkileyici bir deneyim sunacak. Yeniden yapım, oyuncuları Blackwood Dağı’ndaki gizemli evde korku dolu bir maceraya sürükleyerek, sekiz farklı karakteri kontrol etme imkanı tanıyacak.

Oyun, orijinalinden farklı olarak üçüncü şahıs kamera açısını benimseyecek, bu da oyunculara olayların daha yakından ve gerçekçi bir şekilde hissedilmesine olanak sağlayacak. Yeniden yapım, etkileşim ve toplanabilir öğelerle geliştirilmiş bir oynanış sunacak, böylece oyuncular yeni yerleri keşfetme ve farklı deneyimler yaşama şansına sahip olacaklar.

Çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, 2024’ün sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu arada, Sony’nin aynı evrende geçen Until Dawn filmi üzerinde çalıştığı biliniyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -