Ana SayfaAndroidSony Tv için TV SideView: Akıllı kumanda indir (android)

Sony Tv için TV SideView: Akıllı kumanda indir (android)

- Advertisment -

Sony televizyonlarınız için akıllı telefonlarınızda kullanabilceğiniz akıllı kumanda uygulaması ile televizyon kumandanız artık cebinizde. Sony akıllı kumanda uygulamasını ücretsiz indirebilir ve televizyonunuzun tüm işlemlerini artık telefonunuzdan yapabilirsiniz. Sony Tv için Tv SideView uygulaması indirmek size hem bir kumanda hem de yayın akışını görebileceğiniz çok kapsamlı bir deneyim sunacak.

Sürüm bilgisi: 2.15.1
İşletim sistemi: 4.0.3 ve üzeri
Boyut: 18 MB
Uyumlu modeller:  Sony Tv için akıllı kumanda uygulaması 4.0.3 ve üzeri Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG, Sony, General Mobile gibi akıllı telefonlarda çalışır.
Üretici firma: Sony Corporation

Açıklama: Ücretsiz Sony Tv akıllı kumanda sahibi herkes akıllı telefonlarından Sony led tv, lcd tv lerini yönetebilirler. Telefondan kumanda özelliği ile başka bir kumandaya gerek kalmadan televizyonlarını açabilir, kapatabilir ya da kanal değiştirme gibi daha bir çok işlemi yapabilirler. Aynı zamanda kanallar için yayın akışı sunan Tv SideView uygulaması pratik kullanımı ve telefonunuzda fazla yer kaplamayan 18 MB’lık hafifliği ile oldukça faydalı bir program. Sony tarafından geliştirilen uygulama hemen hemen tüm sony modelleri için kullanılabilir. Tablet için de indirebileceğiniz uygulama aşağıdaki televizyon modelleri için geliştirilmiştir. Uygulama ile ilgili bağlantı hatası, sadece açıp kapatma işlemi yapıp başka işlem yapmama hatası, wifi gibi hatalar alırsanız lütfen bize sorun editörlerimiz cevaplasın.

Tv SideView Akıllı kumanda indirip telefonunuzdan yönetebileceğiniz tv markaları aşağıdaki gibidir.

  • LCD TV BRAVIA için
  • Blu-ray Disc™/DVD Player için
  • Blu-ray Disc™/DVD Home Theatre System için
  • Streaming Player / Network Media Player için
  • Sony Internet TV için
  • AV Receiver için

Görseller

1 2 3

 

Sony akıllı kumanda Tv SideView ücretsiz indir

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -