Ana SayfaDiğerSelfie İçin En İyi Kamera Uygulamaları

Selfie İçin En İyi Kamera Uygulamaları

- Advertisment -

Teknolojinin son yıllarda sosyal hayatı daha fazla etkilediğine tanık olmuş durumdayız. Akıllı telefonlarda yer alan kameraların piksel sayılarındaki artış bu durumu daha da tetiklemiş görünüyor. İnsanlar gündelik yaşam içerisinde eskisinden çok daha fazla fotoğraf çekebiliyorlar. Akıllı telefonlarda yer alan ön kameraların gelişmesi ile oldukça popüler bir hale gelen selfie tüm dünyada yaygın bir şekilde görebileceğimiz bir oto-portre olarak yerini almış durumda. Daha kaliteli selfieler çekebilmek amacıyla mobil mağazalarda yer alan kamera uygulamalarını beraber inceleyelim.

Selfie Cam (iOS):

iOS tarafından üretilen ve App Store mağazasında yer alan bu uygulama oldukça pratik bir şekilde selfie almanızı sağlar. Çektiğiniz görüntüyü düzenlemek gibi geniş çaplı bir uygulama olmadığnı söyleyebiliriz. Ancak görüntüyü kısa bir zaman dilimi içerisinde olduğu gibi bir sosyal medya platformuna yüklemek istiyorsanız aradığınız uygulama olabilir.

Selfie Studio (Android):

Yalnızca ön kameraya sahip olan akıllı telefonları destekleyen Selfie Studio oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Android kullanıcılarının azımsanmayacak bir kısmı tarafından düzenli olarak kullanılıyor. Bu uygulama sayesinde birçok özelliği aynı anda kullanabilme şansına sahip olabileceksiniz.

  • Sessiz vur
  • Zamanlayıcı
  • Cilt key panjür
  • Auto reserve
  • Sosyal ağlarda paylaş

özellikleri ile Android kullanıcılarının kullanmak isteyeceği bir uygulama.

Dual Cam (Android):

Cihazının ön ve arka kamerasını aynı anda kullanarak bir selfie almaya ne dersiniz? Dual Cam sizlere bu fırsatı sunuyor. Yüksek donanımlı cihazlar için geliştirilen bu uygulamadan yalnızca Android kullanıcıları faydalanabiliyor.

Frontback (iOS):

iOS tarafından ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu uygulama ön ve arka kamerayı aynı anda kullanarak tek karede birleştirmenizi sağlıyor. Oldukça eğlenceli bir uygulama olduğu söylenebilir. Aynı zamanda sade bir kullanıma sahip. Çektiğiniz fotoğrafları Twitter, Facebook ve Tumblr üzerinden anında paylaşabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -