Ana SayfaAndroidSamsung Not 7 ile Tutuklanabilirsiniz.

Samsung Not 7 ile Tutuklanabilirsiniz.

- Advertisment -

Amerikan federal havacılık dairesi tarafından alınan son karar a göre Not 7 ile artık uçağa binemezsiniz . samsung firimasına ait olan ve Ağustos ayında satış a çıkan not 7 lerin patlama haberleri bitmek bilmez ve akıl almaz derece de cok olunca samsung firması yeni not 7 ler ile degişim karası almıştı ama yine yeni olan not 7 lerin patlaması nın ardından üretimi ve satışı durdurulan not 7 nin toplanma süreci için bir adımda amerikan federal havacılık dairesi attı ve artık uçaklara a Not 7 ile uçağa binmeniz yasak. bu karar her ne kadarda Amerika hava sahası için de geçerli olsa da en kısa sürede Türk Hava Yolları da böyle bir karar alması muhtemel gözü üle bakılıyor .

geçtigimiz haftalarda kapalı şekilde kapalı olmak şartı ile uçakta Not 7 bulunmasında bir sakınca yoktu fakat bu kara alınmasının ardından Not 7 bulundurmak kriminal suçlar tarafından yargılanarak para veya kısa süreli hapis cezası alma ihtimaliniz var .

yukarıda belirtiğimiz gibi karar şuan Amerika hava sahası içinde geçerli fakat Türkiye Hava Yollarının da böyle bir kara alması muhtemel gibi duruyor. Sonra demeyin (yav bi telefon için para cezası aldık bu nası iş diye ) biz uyarılım .

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -