Samsung için Retrica indir

-sponsor-

Retrica uygulaması dünyada 160 milyondan fazla indirilen, 24 Mayıs tarihi itibariyle Android işletim sistemli telefon kullanıcılarının sanal mağazaları olan Google Play’de yerini alan profesyonel fotoğraf düzeltme ve efekt verme programıdır. Retrica sayesinde profesyonel çekimler yapabilir, önceden hangi formatta resim çekmek istiyorsanız işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Retrica’nın bunun dışında başka özellikleri de var. 80 adet farklı fotoğraf efekti uygulayabileceğiniz retrica programı ile artık bilgisayarınıza fotoğraf düzenleme programı indirmekten kurtuluyorsunuz. Son derece güvenilir olan ve kişisel bilgilerinize erişmeden tüm ihtiyacınızı karşılayan Retrika ile artık çok eğlenceli fotoğraflar çekme şansına sahipsiniz.

Uygulama tüm android işletim sistemine sahip Samsung modelleri için  buraya tıklayarak indirilebilir ve ücretsiz yüklenebilir durumdadır. Dilerseniz Retrica’nın bir üst modeli olan ve çekim esnasında sağ altta logosu çıkmayan Retrica Pro’ya yükseltebilir bu applikasyonu telefonunuzda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Not: Uygulama Samsung S5 , S4, S3, Galaxy Advanve Core, Galaxy Grand 2, Galaxy Trend Plus, Trend Lite, XCover, Core, Galaxy S4 Active, S4 Mini, Galaxy Mega, Galaxy Win, Galaxy Pocket Neo, Galaxy Young, Fame, Galaxy Ace, Note III , S3 Mini ve Galaxy Note 3, 10 , 8 modelleri ile Galaxy Tab Pro (Diğer Samsung tabletler ) için indirilebilir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz